Jak zmienić kolor druku

Witam.Nie wiem czy dobrze umieszczam temat.Posiadam urządzenie wielofunkcyjne Lexmark X2350.Jeszcze dziś rano drukowało mi dokumenty na czarno.Gdy teraz chciałem wydrukować to drukuje mi na czerwono.Poziom atramentu jest prawidłowy.Jak zmienić kolor czerwony na czarny? Nigdy tego nie robiłem,prosiłbym o dokładne wytłumaczenie.Z góry dziękuję.Pozdrawiam.

Witam!

Po mojemu to jednak poziom czarnego tuszu nie jest prawidłowy - czytaj skończył się.

Jeśli nie masz ustawionej czerwonej czcionki, to niestety, ale tylko napełnienie/wymiana.

Dzięki za odpowiedż,ale gdzie są te ustawienia czerwonej czcionki.Proszę Cię o jakąś wskaówkę,jak zmienić ustawienia koloru czcionki?

Hej!

Normalnie czcionki sie przecież ustawia w edytorze tekstu… no chyba to potrafisz…

Na pewno masz ustawioną domyślną (czarną) tylko Ci czarnego tuszu zabrakło w drukarce.

Gdybyś miał ustawioną czerwoną czcionkę to na ekranie monitora by też była czerwona, a pewnie jest czarna.

W edytorze tekstu wybierasz kolor czcionki - takie to trudne - nie wiedziałem. :?

Tak rozumię Cię,ale gdzie on jest,i jak się do niego dostać.Ja naprawdę nie wiem.

Hej!

A ja nie rozumiem Ciebie… do czego sie dostać do tuszu? Normalnie weź instrukcję i zobacz jak się wymienia kardridże i tyle.

Może on nie wie, jak włączyć edytor tekstu. :stuck_out_tongue:

Właśnie nie wiem jak włączyć edytor tekstu.Proszę o obrazowe wytłumaczenie.Dzięki.

Hej!

Masakra jakaś chyba…

To tak jakby siedząc w środku w samochodzie zapytać się gdzie są drzwi.

Skoro napisałeś/edytowałeś tekst to jak nie wiesz jak włączyć edytor tekstu?

Chyba, że drukujesz ze strony internetowej, ale tym bardziej wtedy tekst jeśli jest czarny na stronie to wydrukuje się na czarno.

Jeszcze raz - weź instrukcję obsługi od drukarki i przeczytaj ją, a dowiesz się jak się wymienia kardridże (bo o napełnianiu w Twoim przypadku nie ma co w ogóle mówić).

Start -> Wszystkie programy -> Akcesoria -> WordPad

Napisz coś w tym WordPad i potem w tym programie

kliknij na górze: Plik -> Drukuj

Jak Ci wydrukuje na czerwono to musisz wymienić pojemnik

tuszu czarnego w drukarce na nowy lub sobie napełnij.

Z tą wymianą lub napełnieniem skieruj się do kolegi, który się

na tym zna.

Witam.Dziękuję Wam wszystkim za okazaną pomoc,problem rozwiązany.Okazało się,że brak czarnego tuszu.Kupiłem nowy,i jest wszystko OK.Temat można zamknąć.Pozdrawiam.