Jak zmienić plik AIFF na MP 3

Nie wiem czy piszę we właściwym wątku. Chodzi mi o to, że mam utwór zapisany w pliku AIFF i chciałabym go prztworzyć na MP 3. Jak mogę to zrobić?

buuu

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o … q=aiff+mp3

Dzięki za pomoc, ale większość artykułów jest w angielskim. Zapomniałam dodać, że jestem dość leciwa i mnie uczono (z mizernym skutkiem) języka “przyjaciół”. Mam plik audio w formacie AIFF i potrzebuję konkretnej rady. Nie mogę go nagrać na płytkę, ani nigdzie przesłać (bo moi leciwi znajomi nie maja odpowiednioch programów i nie mogą go odtworzyć).

Szukałam w google, ale wszędzie jest pomoc w odwrotnym kierunku. Proszę o łopatologiczną pomoc. Proszę o konkrety dla konkretyna, bo w mojej młodości liczyło się na liczydłach i mam tyły. Z góry dziękuję za pomoc.

Tym http://media-convert.com/pl/ prosto i bez bólu. Poradzisz sobie na pewno. :slight_smile:

Mufka , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Powiedz mi jeszcze czy korzystanie z tej stronki jest bezpieczne. Chodzi mi o to, że mam plik, który nie może przedostać się do netu. To utwór, który będzie dopiero promowany i łeb mi urwią jak to się pojawi w internecie (z wysokiej półki). Dlatego wolałabym przetworzyć go sama.

Ok spróbuj tym: http://www.programosy.pl/program,switch.html

Boże! !!

Przekonwertuj programem co podałem wyżej.

Wielkie dzięki. Jutro to będę rozgryyzała, bo jak widzę interfejs jest angielski. Mam nadzieję, że dam radę. Naumiałam się stawiać system (w moim wieku), to i z tym może sobie poradzę. Dam ci znać jak poszło, a na razie mogę tylko powiedzieć, że jestem wdzięczna za pomoc :smiley: .