Jak zmienić plik AIFF na MP 3


(Mufka) #1

Nie wiem czy piszę we właściwym wątku. Chodzi mi o to, że mam utwór zapisany w pliku AIFF i chciałabym go prztworzyć na MP 3. Jak mogę to zrobić?


(Krzkaczor) #2

buuu

http://www.google.com/search?ie=UTF-8&o ... q=aiff+mp3


(Mufka) #3

Dzięki za pomoc, ale większość artykułów jest w angielskim. Zapomniałam dodać, że jestem dość leciwa i mnie uczono (z mizernym skutkiem) języka "przyjaciół". Mam plik audio w formacie AIFF i potrzebuję konkretnej rady. Nie mogę go nagrać na płytkę, ani nigdzie przesłać (bo moi leciwi znajomi nie maja odpowiednioch programów i nie mogą go odtworzyć).

Szukałam w google, ale wszędzie jest pomoc w odwrotnym kierunku. Proszę o łopatologiczną pomoc. Proszę o konkrety dla konkretyna, bo w mojej młodości liczyło się na liczydłach i mam tyły. Z góry dziękuję za pomoc.


(Chillout) #4

Tym http://media-convert.com/pl/ prosto i bez bólu. Poradzisz sobie na pewno. :slight_smile:


(Frog) #5

Mufka , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif


(Mufka) #6

Powiedz mi jeszcze czy korzystanie z tej stronki jest bezpieczne. Chodzi mi o to, że mam plik, który nie może przedostać się do netu. To utwór, który będzie dopiero promowany i łeb mi urwią jak to się pojawi w internecie (z wysokiej półki). Dlatego wolałabym przetworzyć go sama.


(Chillout) #7

Ok spróbuj tym: http://www.programosy.pl/program,switch.html


(Mufka) #8

Boże! !!


(Chillout) #9

Przekonwertuj programem co podałem wyżej.


(Mufka) #10

Wielkie dzięki. Jutro to będę rozgryyzała, bo jak widzę interfejs jest angielski. Mam nadzieję, że dam radę. Naumiałam się stawiać system (w moim wieku), to i z tym może sobie poradzę. Dam ci znać jak poszło, a na razie mogę tylko powiedzieć, że jestem wdzięczna za pomoc :smiley: .