Jak zmienić rozmiar stron?

Witam,

Od niedawna używam win7 i póki co, nie jestem zachwycony. Irytuje mnie np. problem z ustawieniem odpowiedniego rozmiaru wyświetlanych stron. W xp-eku wszystko było jasne, tzn. ustawiało się odpowiednią rozdzielczość ekranu w ustawieniach i wszystko wyświetlało się odpowiednio duże. Konkretnie chodzi mi o to, że nie wiem jak zwiększyć rozmiar wyświetlanych stron w Firefoxie. Ustawiłem niską rozdzielczość w panelu sterowania i ikony na pulpicie mam po byku, ale jak już otwieram Firefoxa czy GG, to już drobny maczek. Jest co prawda w FF opcja powiększenia strony, ale działa tylko na tej stronie, którą aktualnie przeglądam. Jak już przeskoczę na inną, znowu są małe litery. Trochę bez sensu na każdej stronie wchodzić w ustawienia i powiększać. Rozwiązanie tego problemu jest pewnie proste jak konstrukcja cepa, ale ja nie mam pojęcia jak skonstruowany jest właśnie ten cep :smiley: Proszę o poradę, jak to ugryźć.

Do Firefoxa zainstaluj dodatek: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/a … oom-level/

Chrome zapamiętuje ustawienie powiększonej strony. Już dawno przesiadłem się na chroma i nie żałuję, czuć różnice w szybkości ładowania stron.

Przytrzymaj lewy CTRL i pokręć rolką w myszce.

Spróbuj jeszcze PPM na pulpicie,personalizuj i powinieneś mieć opcję dostosuj rozmiar czcionki (DPI) i ustaw sobie jak ci pasuje.