Jak zmienić skróty klawiszowe w Vista w jezyku ang?

(Markizzella) #1

Witam.

Proszę pilnie o pomoc. Jak zmienić skróty klawiszowe do programów w Vista w języku ang.?

Jak nacisnę lewy Alt + s to wyskakuje okienko hp pavilion support information, przez co nie moge uzywac polskiego "s" z ogonkiem. Klawiaturę zmieniłam na język polski programisty ale co dalej????

Bardzo proszę o jakies wskazóki!

(Kubakuderski) #2

a jak prawy?? jak masz jakiś program przy skrócie klwiatórowym to poszukaj w nim hotkey's i tam zmień i restart

(Markizzella) #3

jak nacisnę prawy alt to nic zupełnie się nie dzieje. Zupełnie nie wiem gdzie szukać informacji o skrótach w Viscie w języku angielski. Pewnie jest to gdzies w panelu sterowania (panel control). Czy może ktos wie jak mogę zmienić te ustawienia by używać polskiego "s"

(Kubakuderski) #4

a inne znaki polskie masz??

(Markizzella) #5

tak wszystkie inne polskie znaki jak ćęążźłóń są ale jak nacisnę alt prawy i s to wyskakuje okienko. Do tej kombinacji przypisany jest jakis skrót do programu i teraz nie wiem jak to zmienić

(Kubakuderski) #6

to poszukaj w tym programie hotkey's i zmiń alt i s na np. alt i g

(Markizzella) #7

No to mam następny problem bo ja nigdzie nie widzę tego programu na swoim kompie. Mogę go gdzies nabyć?

(Kubakuderski) #8

nie nie nie...włącz prograjm, który blokuje ś i w nim odnajdź hotkey's lub podobnie

(Markizzella) #9

Dzięki. Udało się. mam już ś :wink:

(Darek2c) #10

Mogę prosić o podpowiedź mam ten sam problem z polskim "s" na klawiaturze HP. Dzięki

(Kubakuderski) #11

to wyłącz skrót alt+s w tym programie, który się włącza po wciśnieciu tej kompinacji klawiszy..pewnie nazywa sie to hotkeys albo jakoś podobnie..potem reset kompa :wink:

(Darek2c) #12

Kuhar dzięki ale sorki nie mogę znalesc niczego co było by hotkeyem w katalogu z programem który się włacza po kombinacji może masz jakis pomysł jak to znalesc? HPSysInfo.exe to jest ten program

(Spoontea) #13

JEŚLI SZUKASZ JESZCZED JAK WYŁĄCZYĆ TEN HOTKEY TO MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE...BARDZO PROSTE

KLIKNIJ NA MENU START => ALL PROGRAMS => PC Help & Tools I ZNAJDŹ HP SUPPORT INFORMATION TAM. KLIKNIJ NA TO PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY I WYBIERZ OPCJĘ PROPERTIES

W NOWYM OKN IE KLIKNIJ SHORTCUT TAB A POTEM KILKNIJ NA OKIENKO SHORTCUT KEY I NACISNIJ BACKSPACE NA KLAWIATURZE. POTEM TYLKO OK I JOB DONE

(Darek2c) #14

Stefan w Oslo możesz odebrać pokojową nagrodę nobla za ocalenie mojej klawiatury =D> a odemnie masz DUZE PIWO! !!

(Maxi10x13) #15

A co jeśli jak naciśniesz ALT+s to żaden program nie wyskoczy???