Jak zmienić skróty klawiszowe w Vista w jezyku ang?

Witam.

Proszę pilnie o pomoc. Jak zmienić skróty klawiszowe do programów w Vista w języku ang.?

Jak nacisnę lewy Alt + s to wyskakuje okienko hp pavilion support information, przez co nie moge uzywac polskiego “s” z ogonkiem. Klawiaturę zmieniłam na język polski programisty ale co dalej???

Bardzo proszę o jakies wskazóki!

a jak prawy?? jak masz jakiś program przy skrócie klwiatórowym to poszukaj w nim hotkey’s i tam zmień i restart

jak nacisnę prawy alt to nic zupełnie się nie dzieje. Zupełnie nie wiem gdzie szukać informacji o skrótach w Viscie w języku angielski. Pewnie jest to gdzies w panelu sterowania (panel control). Czy może ktos wie jak mogę zmienić te ustawienia by używać polskiego “s”

a inne znaki polskie masz??

tak wszystkie inne polskie znaki jak ćęążźłóń są ale jak nacisnę alt prawy i s to wyskakuje okienko. Do tej kombinacji przypisany jest jakis skrót do programu i teraz nie wiem jak to zmienić

to poszukaj w tym programie hotkey’s i zmiń alt i s na np. alt i g

No to mam następny problem bo ja nigdzie nie widzę tego programu na swoim kompie. Mogę go gdzies nabyć?

nie nie nie…włącz prograjm, który blokuje ś i w nim odnajdź hotkey’s lub podobnie

Dzięki. Udało się. mam już ś :wink:

Mogę prosić o podpowiedź mam ten sam problem z polskim “s” na klawiaturze HP. Dzięki

to wyłącz skrót alt+s w tym programie, który się włącza po wciśnieciu tej kompinacji klawiszy…pewnie nazywa sie to hotkeys albo jakoś podobnie…potem reset kompa :wink:

Kuhar dzięki ale sorki nie mogę znalesc niczego co było by hotkeyem w katalogu z programem który się włacza po kombinacji może masz jakis pomysł jak to znalesc? HPSysInfo.exe to jest ten program

JEŚLI SZUKASZ JESZCZED JAK WYŁĄCZYĆ TEN HOTKEY TO MAM DLA CIEBIE ROZWIĄZANIE…BARDZO PROSTE

KLIKNIJ NA MENU START => ALL PROGRAMS => PC Help & Tools I ZNAJDŹ HP SUPPORT INFORMATION TAM. KLIKNIJ NA TO PRAWYM PRZYCISKIEM MYSZY I WYBIERZ OPCJĘ PROPERTIES

W NOWYM OKN IE KLIKNIJ SHORTCUT TAB A POTEM KILKNIJ NA OKIENKO SHORTCUT KEY I NACISNIJ BACKSPACE NA KLAWIATURZE. POTEM TYLKO OK I JOB DONE

Stefan w Oslo możesz odebrać pokojową nagrodę nobla za ocalenie mojej klawiatury =D> a odemnie masz DUZE PIWO! !!

A co jeśli jak naciśniesz ALT+s to żaden program nie wyskoczy???