Jak zmienic soft w SE k550i

mam sek550i i ciagle mi sie wylacza bez powodu podobno(kazdy tak mowi) jest to wina softu i radza mi zeby go zainstalowac jeszcze raz lub zmienic na inny. Nie usmiecha mi sie oddawac do serwisu bo nbapewno beda chcieli sporo kaski za to znajac ich. Moze pomoze mi ktos jak to zrobic? bylbym bardzo wdzieczny.

nie jest to wielce trudne, ale też nie “chop siup” :stuck_out_tongue: najpierw sprawdź jaki soft masz obecnie- W Menu>Ustawienia>Usługa aktualizacji>Wersja programu podaj co tam pisze, prawdopodbnie masz R8BA024, jednak nie wiadomo. Kolejna sprawa- po czymś takim o gwarancji możesz zapomnieć :stuck_out_tongue: chociaż może nie wykryją, że grzebałeś w komie. Napisz na forum jaki masz soft a dalej napisze co trzeba zrobić.

Wcale tak nie jest ja mam W890i w mixplusie i soft aktualizowałem 2 razy, pobierasz program (Update Service) z http://www.sonyericsson.com/cws/support/softwaredownloads/detailed/updateservice/k550i?cc=pl&lc=pl. Bateria musi być naładowana na 100%, musisz mieć pewność że nie braknie ci prądu. Ale i tak poczytaj co piszą na tej stronie. Za możliwe błędy nie biorę odpowiedzialności, jak mówiłem ja aktualizowałem 2 razy i telefon śmiga.

dokładnie, pierw spróbuj zaktualizować, jeśli to nie wypali to luknij tu http://www.k550i.stronyweb.cba.pl/softy.html

wgraj sobie najnowszy soft od w610i, naprawde się opłaca, dochodzi walkman a w nim opcja “mega bass” dźwięk jest sporo lepszy, sam posiadam przerobionego k550i i jestem zadowolony

Zanim zaczniesz z softem sprawdź czy nie rozłącza bateria. Tak miałem w C902. Podklejenie kawałka taśmy załatwiło sprawę i już się nie wyłącza. Innych przyczyn nie wykluczam. Pozdrawiam.

aktualna wersja oprogramowania: CXC1250669 RGBC002070607. to co mam zrobic zaktualizowac? ja juz gwarancji nie posiadam takze moge grzebac oby działał:D

pierw zobacz czy pójdzie aktualizować programem Updade service ze strony SE, jeśli się da i nie bedzie się wyłączał to ok, jeśli się nie da to zamiast wgrywać jakiś soft od k550i przerób go na w610i według tego poradnika co podałem wcześniej, naprawde się opłaca

ja radzę nie wgrywać update service tylko programem FAR Manager z pluginem jdflasher wgrać od w610 softa R6BC002 prawdopodobnie ten będzie OK tyko zdecyduj się czy chcesz od K550 czy od W610 softa.