Jak zmienić sterowniki w SE w810i żeby grał głośniej

No tak jak w temacie, chciałbym zmienić coś jeżeli się da, bo mój telefonik gra trochę za cicho, niech mi ktoś powie z kąd mozna wziąsc takie sterowniki i jak je wgrac przez kabel USB, z góry dzieki

http://www.szorcik.pl/1oa poszukaj tutaj będzie tam na pewno kilka tematów o sterownikach, a ode mnie mogę ci dodać ze możesz je wgrać FARem, normalnie zamieniasz te stare pliki od dźwięku na nowe

Do zmiany sterowników, polecam program XS++, jest to program o wiele bardziej łatwiejszy w obsłudze od FAR’a

:arrow: Download:

XS++

Sterownik USB Flash

:arrow: Sterowniki dźwięku:

Black Ice WOW II Live (najlepsza według mnie jakość dźwięku)

TVH v.7 (dzięki temu sterownikowi uzyskasz o wiele bardziej głośniejszy dźwięk muzyki)

(więcej sterowników znajdziesz tutaj)

Instalujesz sterowniki USB Flash, program XS++ nie wymaga instalacji.

:arrow: Krótka instrukcja:

  1. Uruchamiasz program i wciskasz “Connect”

xs2.JPG

  1. przytrzymując cały czas klawisz ‘c’ w telefonie (telefon musi być wyłączony!) podłączasz kabel (masz na to 30 sekund od momentu wciśnięcia “Connect”)

  2. Gdy program wykryje telefon, wybierasz FSX, a następnie Start FSX

(musisz poczekać chwilę na załadowanie folderów)

xs1.JPG

  1. Gdy program zakończy ładowanie folderów systemowych, przechodzisz do folderu ze sterownikami dźwięku ( IFS\settings\acoustic ) i do okienka obok wrzucasz pliki (poprostu je przeciągasz z folderu do okienka “Enumerated Files”)

Podczas wgrywania większej ilości plików, aplikacja może przez jakiś czas nieodpowiadać, w tym czasie nie zamykaj aplikacji i poczekaj cierpliwie, aż pliki załadują się.

Po zakończeniu operacji wciśnij przycisk “Shutdown” i odłącz telefon.

Nie odpowiadam za uszkodzenie oprogramowania i telefonu. Robisz to na własną odpowiedzialność!

Wiesz Barteek , zależy jak dla kogo.

Do FAR’a można się przyzwyczaić. Aż taki trudny to on nie jest :wink:

no trudny może nie, ale myślę, że XS++ jest bardziej czytelny i łatwiejszy w obsłudze dla użytkownika, który dopiero zaczyna zabawę z “tuningowaniem” oprogramowania telefonu :wink:

ok, to teraz chciałbym powiedziec ze mi nie wykrywa telefonu tylko error i nie moze znalesc fona

Wgraj stery USb GGSEMC :slight_smile: Wgrywaj przez far łatwiej :smiley: