Jak zmienić swój e-mail w profilu?

Witam. Dokładnie tak jak w temacie, jak to zrobić ? Na wszystkich forach jest to wręcz banalne, a tu nie mam pojęcia…napisałem do moderatora, ale też cisza… :cry:

Było o tym kilka razy i też jest banalnie proste: http://www.dobreprogramy.pl/MojProfil.html

Ano właśnie, banalnie proste…tyle tylko, że do głowy by mi nie przyszło żeby tam wejść…Zawsze wchodzę od razu do forum i to tu szukam zmian w profilu forum, a tam tylko “szczegóły rejestracji”…dzięki.

A tak jeszcze przy okazji, napisałem od kilku dni kilka postów i zauważyłem, że wciąż moja ich lista nie zmienia się…ile bym chyba nie pisał, to mam cały czas “62”…nie wiem…

Trochę dziwne, że tych ustawień nie ma na forum.

Co do ilości postów - było o tym wiele razy - pisz w wątkach dotyczących głównej tematyki forum (czyli oprogramowanie) to i licznik wzrośnie.

liczniki-postow-forum-t313236.html

To teraz już wszystko jasne -dzięki jeszcze raz za rozjaśnienie umysłu… :smiley:

Skoro piszecie o zmianie maila to ja się podłącze i zapytam w jaki sposób ukryć e-mail na stronie profilu. Przeglądnąłem zarówno mój profil na forum jak i na DB i niestety nie udało mi się doszukać odpowiedniej opcji. Trochę dziwi mnie wymuszanie na użytkownikach publikacji e-maila bo to w prostej linii prowadzi do baz spamerów…

Wystarczy odznaczyć opcję “Użytkownicy mogą wysyłać mi e-maile” w ustawieniach forum.