Jak zmienić swój e-mail w profilu?


(jarmk) #1

Witam. Dokładnie tak jak w temacie, jak to zrobić ? Na wszystkich forach jest to wręcz banalne, a tu nie mam pojęcia...napisałem do moderatora, ale też cisza... :cry:


(Cedar) #2

Było o tym kilka razy i też jest banalnie proste: http://www.dobreprogramy.pl/MojProfil.html


(jarmk) #3

Ano właśnie, banalnie proste...tyle tylko, że do głowy by mi nie przyszło żeby tam wejść...Zawsze wchodzę od razu do forum i to tu szukam zmian w profilu forum, a tam tylko "szczegóły rejestracji"...dzięki.

A tak jeszcze przy okazji, napisałem od kilku dni kilka postów i zauważyłem, że wciąż moja ich lista nie zmienia się...ile bym chyba nie pisał, to mam cały czas "62"...nie wiem...


(Cedar) #4

Trochę dziwne, że tych ustawień nie ma na forum.

Co do ilości postów - było o tym wiele razy - pisz w wątkach dotyczących głównej tematyki forum (czyli oprogramowanie) to i licznik wzrośnie.

liczniki-postow-forum-t313236.html


(jarmk) #5

To teraz już wszystko jasne -dzięki jeszcze raz za rozjaśnienie umysłu... :smiley:


(danowski) #6

Skoro piszecie o zmianie maila to ja się podłącze i zapytam w jaki sposób ukryć e-mail na stronie profilu. Przeglądnąłem zarówno mój profil na forum jak i na DB i niestety nie udało mi się doszukać odpowiedniej opcji. Trochę dziwi mnie wymuszanie na użytkownikach publikacji e-maila bo to w prostej linii prowadzi do baz spamerów...


(Docent) #7

Wystarczy odznaczyć opcję "Użytkownicy mogą wysyłać mi e-maile" w ustawieniach forum.