Jak zmienić systemowo zarezerwowaną pamięć?

Witam wszystkich mam problem z moją pamięcią ram a dokładniej z systemowa zarezerwowaną pamięcią . Otóż to mam 8 gb ram 4*2gb piszę że mam zainstalowane 8 gb ale dostępne 5.96 gb . W monitorze zasobów tak samo 2 gb zarezerwowane a 6 dostępne . I nie wiem jak to zmienić , szukałem w biosie opcji do tego to nie znalazłem a i w cmd msconfigu też grzebałem i też to nic nie dało :confused: Może mi ktoś pomóc ?

Nie posiadasz czasem zintegrowanej karty graficznej?

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” itp. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Nie , posiadam gtx 470

Jeżeli chcesz to przeczytaj może to ułatwi rozwiazanie Twojego problemu  https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/978610

Niestety czytałem to wcześniej i mi nie pomogło :c

Może spytam inaczej . Wie ktoś jak zmniejszyć zarezerwowaną pamięć systemową ?

Co nie oznacza, że nie mozesz mieć włączonej zintegrowanej.

Nie mogę ponieważ nie mam płyty z zintegrowaną a po za tym mam procesor amd fx 6300 a on nie posiada zintegrowanego układu graficznego