Jak zmienić szatynke na blondynkę?

NO niby się da ale to trochę czasochłonna zabawa wymagająca cierpliwości i nie zawsze wyjdzie tak jak bysmy tego chcieli

blondxo4.th.png

według mnie żeby osiągnąć odpowiedni efekt trzeba na nowo pędzlami zrobić włosy przy użyciu Tabletu ale oczywiście trzeba mieć wprawną rękę do takiej zabawy. Ja osobiście nie mam telętu do rysowania ale wiem że tacy ludzie są co to potrafią :mrgreen:

gradek83 , czasochłonna? Mój efekt uzyskałem w 30s.

Pędzel i mieszanie :wink:

BlackRider

No wiesz pędzelkiem to te 30s można coś tam pociapać ale jak sam widzisz wychodzi to miernie… ja mam inną technikę :slight_smile:

Byś się pochwalił ! :stuck_out_tongue:

Takie zdjęcie się nadaje do przeróbek?

szatynkarx2.th.jpg

gradek83 , nie chce nic mówić, ale to co zrobiłeś nie przypomina blądu ;] To jest złoty, żółty, miedziany, ale nie bląd :stuck_out_tongue: .

A jeśli chodzi o modelkę to o to chodzi?

szatynkarx2bx0.th.jpg

jasno żółty pędzel, Mieszanie: overlay i zmniejszone krycie (70-80), następnie spłaszczenie obrazka, znów pędzel, mieszanie: Soft Light (zmniejszamy krycie), spłaszczenie i Image>Selective Color (pracujemy na żółciach) trzy pierwsze suwaki na sam początek.

A może zrobiłbym nowe zdjęcie, tylko na jakim tle i w jakim świetle najlepiej by później było przerabić i zmienić na blond?

Jasne tło i jasne ubranie… i żeby włosy były w miare proste, żeby nie było na nich za dużo cieni ;]

O tu jest fajny tutek

jak sie nazywa ten program jaki jest pokazany w tutorialu ??

Photoshop :slight_smile:

http://www.tutki.pl/tutorial.php?tid=65