Jak zmienić szerokość bloog

Chiałvym znieć szerokość blooga tak: http://fotojacked.w.interii.pl/Foto/bloog.bmp

Narysowłaem przeglądrkę i szkic blooga, szre pole to obszar do kyórego aktualna szerokość blooga(czarne pole) ma być rozszerzony… boog jest w serwisie blogspot.com

jak mogę to zrobić?

Zapewne masz dostep do PA i tam powinny być opcje a wśród nich możliwość modyfikacji plików, na pewno w stylach zmienisz szerokość

Nie mam niczego takiego, mam dostę jedynie do kodu HTML.

Nie wiem, czy zrozumiałeś skrót PA = Panel Administratora i tak powinno byc takie cos w plikach, jak width :wink:

W html wszystki Wight, zmieniłem o 200 więcej i szablon zamiast się rozszerzyć rozciągnoł się, i jest tyle samo miejsca, tylko rozciągniętego… jak uzyskać odpowiednie efekt?

rozszerzony = rozciągnięty, co dokładnie chce osiągnąć ?

No właśnie nie, ja chciałem dodać dodatkową powieszchnie a on po prostu zrobił efekt “spłaszcenia” szablonu, miałem na myśli tak jak na rysunku. Poprostu dodać dwa paski dodatkowej powieszchni. A bloog się “spłaszczył”, rozciągając się(i jego zawartość) na boki a nie uzyskałem tej dodatkowej powieszchni :frowning:

no to musisz dodać tam bloki, bo pewnie te pola od postów i gadzetów, są ustawione % :wink: