Jak zmienić tekst w takiej animacji?

Tak jak w temacie i czy jest to w ogóle wykonalne i w jakim programie?

257ogbd.gif

W Photoshopie teoretycznie można… ale każdą klatkę musiałbyś przerabiać ręcznie…

polecam program Xara 3D 5

sadpn5.gif

gradek83 , w temacie wyraźnie chodzi o edycję pliku graficznego, a nie o tworzenie nowego… a w Xarze nie zedytujesz gotowego gifa. :slight_smile:

Nie nie dobrze mi doradził, przecierz po co mam edytować jak moge zrobić nowy i o wiele lepszy. Wielkie dzięki gradek83!!

tacyer

http://xara.3d.5.patrz.pl

Obsługa tego programu jest bardzo prosta i napewno szybko obczaisz co i jak :slight_smile:

po zrobieniu banera animacji itp wystarczy exportować animacje jako plik .gif z 255

xarain2.jpg

Ok, ale nie umiem go przerobić na gif. :frowning:

Ctrl+Shift+X i wybierasz format GIF i ustawiasz podobnie jak wyżej

Logo1.gif

Może być?? Jak twoja ocena??

popraw poziom bo jest krzywo i cień jest tu niepotrzebny i ogólnie wypas :slight_smile:

:smiley: Ok a idzie dodać obok tekstu jeszcze jakiś obrazek?? Albo czy na tej animacji jeszcze inną np. jakiś płomień??

Tak ale to już innym programem :slight_smile:

A można wiedzieć jakim?? Bo mam zostać grafikiem szkoły i może mi się to przydać .Rozumiesz :smiley:

Animation Shop 3

Jasc Paint Shop Pro 9

  • pluginy

Alien.Skin.All.In.One

Eye Candy

Panopticum

VM Natural

i inne:)

powodzenia:)

Dzięki, a możesz napsać do czego jest każdy plugin, abym przed ściąganiem wiedział czy mi się przyda??

A jeszcze, czy w Xara3D6 można zamiast tekstu wstawić jakiś obrazek czy to już innym programem, bo ten polubiłem :smiley: Czy w nim się nie da tego zrobić? Jak tak to napisz jak, prosze!

poszukaj sobie na google nie chce mi się opisywać wszystkich funkcji a czy sie przyda no na pewno tak :slight_smile:

no jako tło możesz wybrać jakis obrazek ale to raczek jako skórka będzie :slight_smile: