Jak zmienić tło okna w Windows 7?

W vista czy xp to takie proste, ale jak to zrobić w windows 7?? krok po kroku ??

PPM na ekranie -> Personalizuj -> (na dole po lewej stronie) Tło pulpitu.

W Seven też proste, tylko troszkę inaczej. I dużo więcej możliwości.

DeePdIVEr, w temacie raczej nie chodzi o tapetę a o tło okna (chyba kolor tła okna)? Jest to tak jak mówisz w personalizuj zaraz obok “Tła pulpitu” - Kolor okna -> Zaawansowane ustawienia wyglądu. Bawiłem się tym kiedyś chcąc tak jak zwykle ustawić jednolity kolor tła dla okien i obramowań i widzę, że przy włączonym Aero pomimo ustawionego koloru szarego dla okien są one nadal białe, tak jak by to ustawienie w ogóle nie wywierało żadnego efektu. Żeby zmienić tło okna musisz zmienić kompozycję na Klasyczny czy tam Podstawowy Windows

Personalizuj–>Kolor okna–>Zaawansowane ustawienia wyglądu–>Klikasz w miejscu “Tekst okna” - podświetla się element z nazwą Okno - wybierasz Kolor1 -->klikasz na Zastosuj- potrwa dłuższą chwilę–>i dalej Zapisz zmiany–>i efekt powinien być widoczny, nie ma żadnego znaczenia Aero ani rodzaj kompozycji pulpitu.

Windows 7 Folder Background Changer http://www.door2windows.com/windows-7-folder-background-changer-change-any-folders-background-text-color-in-windows-7vista/

Panie Jasiek.w albo Ci się coś pokręciło albo mnie mój Windows oszukuje :wink:

Przeczytaj co jest napisane pod tym małym szarym okienkiem po lewej stronie.

c2ecccc6d464424fmed.jpg