Jak zmienić USB 1.0 na 2.0

Witam.

Mam problem otóż w kompie mam z przodu 2-porty usb, ale nie są to 2.0 po podłączeniu modemu(usb ZTE) wyświetla się komunikat że będzie działał szybciej gdy podłącze go do usb 2.0 i że niby tam gdzieś je mam-podobno :expressionless: :expressionless: tylko gdzie?? chyba mam nie podłączone…i że mam ich 11naście! !!

da się to jakoś przepiąć czy cuś??? Ludzie pomóżcie

mam xp sp3

maximusXXL , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

prawdopodobnie reszte usb 2.0 masz w środku na płycie głównej trzeba by przełączyć wtyczkę od panelu przedniego USB 1.0 na wejście USB 2.0 :slight_smile:

Może porty USB 2.0 masz z tyłu obudowy?

aż taki tępy nie jestem wiem co mam z tyłu :roll:

Dodane 24.10.2009 (So) 13:53

TO BRZMI SENSOWNIE, TYLKO CZY CZEGOŚ NIE POCHRZANIĘ?? SĄ TE WTYCZKI JAKOŚ OZNACZONE?

Nie wiem czy to dobra sugestia, ale może po prostu zainstaluj sterowniki USB 2.0 (o ile takowe posiadasz).

mam zainstalowane odpowiednie stery

Jaką masz płytę główną?

Podaj konkretny model.

mam płytę- GIGABYTE GA-M56S-S3

Dodane 24.10.2009 (So) 18:37

NO I PRZEŁĄCZYŁEM TE ETYKI Z 1.1 DO 2.0 A KOMUNIKAT DOLEJ TEN SAM ŻE URZĄDZENIE (MODEM) BĘDZIE DZIAŁAĆ SZYBCIEJ PO PODŁĄCZENIU GO DO PORTU USB 2.2 SZLAG MNIE TRAFIA, A W BIOSIE TEŻ ZMIENIAŁEM NA 1.1+2.2 A WŁAŚCIWIE MIAŁEM JUŻ TAK USTAWIONE :?

Wg dokumentacji porty na twojej płycie to porty USB 2.0 (oczywiście kompatybilne w dół USB 1.1). Jeżeli nie masz komunikatów z prędkością po podłączeniu urządzenia do tylnych gniazd USB, to problem może leżeć w obudowie, a dokładnie w frontowych gniazdach USB, mogą być niekompatybilne.

Możesz jeszcze spróbować przełożyć porty, na twojej płycie znajdują się TU.

Właśnie mam komunikaty typu-podłącz urządzenie do portu USB 2.0.

Porty niekompatybilne?? Przekładałem porty i dalej to samo.

A czy możliwe jest by gniazda były niekompatybilne?? :expressionless:

Dodane 25.10.2009 (N) 20:01

ALE ZE MNIE TUMAN! ZNALAZŁEM PORTY NA TYLNEJ ŚCIANCE BYŁY ZAŚLEPIONE I TO SĄ TE 2.0 LUDZIE ALE ZE MNIE ŚLEPOTA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jak pisałem możesz miec USB 2,O w środku na płycie ,ja załatwiłem sobie od znajomego 2 gniazda z obudową na przedni panel ,to gniazdo posiada wtyczkę do podłączenia na płycie głównej -co do podłączenia nie obawiaj się ,wtyczka pasuje tylko w odpowiednie gniazdo ,tak że zepsucie czegokolwiek odpada z gry —pozdrawiam :!: :smiley:

Może kup USB na PCI ?