Jak zmienić wielkość ikon na pasku zadań?

System oferuje tylko dwie wartości: małe lub duże. Małe są troszkę za małe, duże są za duże. Coś pomiędzy byłoby świetne. Przekopałem sporo stron w poszukiwaniu jakiejś magicznej sztuczki, ale bez efektu. Można dodać w rejestrze wpis, który pozwoli zmienić wielkość ‘thumbnail’  (przepraszam za angielskie słowo, ale nie potrafię sobie teraz przypomnieć polskiej nazwy, zwłaszcza że system mam po angielsku), można zmienić szerokość obszaru, który będzie na pasku zarezerwowany dla danej ikony, ale zmiany wielkości ikony nie udało mi się jeszcze odkryć. Pewnie nie ma na to sposobu, ale tak na wszelki wypadek zapytam, może jakiś geniusz komputerowy coś poradzi :wink:

Jedyna znana mi metoda to:

Control Panel -> Personalization -> Display

I zmiana skalowania elementów.

Oprócz slidera dostępne też jest ustawienie “Custom sizing options”.

Tak przynajmniej ja problem rozwiązałem mając PC podłączony do 4K SmartTV.

Hej, niestety to rozwiązanie powoduje, że pozostałe elementy interfejsu są za duże lub tak jak u mnie rozmazane (mam lapka wpiętego do stacji dokującej i do niej podpięty jest zewnętrzny monitor).

Drugi link od @Atis nie wiem czy w W8 jest tak samo ale obstawiam, że tak.

@mrFreeze
Przecież oni tam piszą nie o wielkości ikon na pasku zadań, ale o tym jak zmienić wielkość okna podglądu otwartej aplikacji.

Temat do zamknięcia, bo po przekopaniu mnóstwa stron internetowych wychodzi na to, że nie ma opcji przeze mnie poszukiwanej.