Jak zmienić wygląd firefoxa?


(Kirin42) #1

Niedawno aktualizowałam firefoxa i ilość zakładek które widzę na raz i nie trzeba ich przesuwać zmniejszyła się z 10 do 6,5 xD Bo z boku pisze firefox jeszcze i w ogóle jest innaczej http://img692.imageshack.us/img692/7747/2a27.png tak to wygląda, a chciałabym żeby tak jak kiedyś był jeszcze pasek na górze i jakoś tak to wyglądało http://img36.imageshack.us/img36/814/a06t.JPG żeby tak z 10kart obok siebie było widocznych. Moja koleżanka ma firefoxa i ma np. tak http://img18.imageshack.us/img18/4340/7o3l.jpg nie wiem czemu ja mam mozillę i tak nie mam. Z tym że u niej te karty są szersze więc może mniej wejdzie? A może to dlatego bo jest ich mało? Jak zmienić wygląd firefoxa żeby więcej kart było widocznych?


(Cedar) #2

Masz, tylko jest u Ciebie wyłączone.

Kliknij na górze po prawo np. na ten “plusik” (lub inny element na prawo od kart) prawym klawiszem myszki i załącz “Pasek menu”


(Kirin42) #3

o LOL człowieku nie wiem jak ci dziękować, wpadłam już w depresję z tego powodu chciałam zmienić przeglądarkę, a na tej mam zapisanych wiele rzeczy w zakładkach i trudno to utracić… Naprawdę mocno przeżyłam tą zmianę xD Dziękuję!