Jak zmienic wyglad Object Dock plus

Witam, chciałbym zmienić wygląda mojego object docka ze standardowego na ten http://www.deviantart.com/deviation/45388895/?q=object+dock&qh=boost%3Apopular+age_sigma%3A24h+age_scale%3A5

ale zmiana na niego w ogóle mi nie wychodzi i nic sie nie dzieje jeśli macie jakieś doświadczenie z nim to bardzo proszę o pomoc, bo w takich sprawach jestem zielony :x

No przecież masz opisaną procedurę instalacji…

Czyli:

Zamknij Object Dock, rozpakuj zawartość archiwum do folderu %folder_instalacyjny%\backgrounds\Eminence. uruchom OD, prawym klawiszem na pustym miejscu doka i tło (background) -> Eminence.

Nigdzie u mnie nie ma “background” jak klikam na puste miejsce OD a zrobiłem tak jak kazałeś ( dzięki że mi przetłumaczyłeś )

OK, pisałem trochę “w ciemno” :slight_smile:

Po rozpakowaniu folderu Eminence do C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\Backgrounds(Tabbed albo Non-Tabbed) kliknij PPM na wolnym miejscu, wybierz ‘Dock Settings’ (Właściwości paska) -> ‘Apearance’ (Wygląd) i wybierz z listy odpowiednie tło.

3b2a399bd47d534cm.png

Wielkie dzięki za pomoc

a teraz moje pytanie - jak zrobić taki pasek z zakładkami jak ten na zdjęciu ale nie ten wysoko tylko ten niżej?

Dodane 02.06.2009 (Wt) 1:03

a teraz moje pytanie - jak zrobić taki pasek z zakładkami jak ten na zdjęciu ale nie ten wysoko tylko ten niżej?