Jak zmienic wyglad XP na VISTE

Tak wiem ze były już takie tematy (bardzo przepraszam) i nawet było już opisane to ale ja się pytam czy jest jakiś program (jeden) który zmienia wszystko na viste bez utraty danych i czy można go spokojnie odninstalować… Wiem że jest program Vista transformation pack “X” (i wiele innych) ale podobno są problemy z odinstalowaniem…

Vista Inspirat Ultimate

BricoPack Vista Inspirat Ultimate 2

vista-inspirat-2.jpg

:slight_smile:

Polecam ten program ponieważ jest on bezpieczniejszy od Vista transformation pack ponieważ nic nie zmienia w plikach systemu i można go łatwo odinstalować.

:shock:

Zmienia. Ale łatwo się odinstalowuje w razie czego, bo przed instalacją tworzona jest kopia zapasowa…

WIELKIE DZIEKI… ale czekam na dalsze propozycje

Dalej chyba niema co proponować, nic lepszego od Inspirata nie znajdziesz…

Chyba że lubisz mieć syf w systemie to VTP, ale ja tego nie polecam.

Zmiana wyglądu XP na Vista

http://www.searchengines.pl/index.php?s=5dc818becd40bed7ce094cf14bc21a01&showtopic=91642

:slight_smile:

Czy jest możliwość pobrania samych dzwięków z vista?.A jęzeli tak to proszę o link do pliku.Pozdrawiam …

Windows Vista Sounds :P.

Jak to uruchomić w Xp.Pozdrówka

zagorskid Czyli na pewno da sie odinstalowac???


Na pewno* jak już.

A dlaczego ma się nie dać odinstalować ?

Nawet VTP da się odinstalować, tylko że zostaje syf w systemie, a Inspirat takich śmieci nie zostawia (tzn. zostaje parę folderów / plików po inspiracie, ale łatwo je zlokalizować i usunąć ręcznie).

Więc śmiało możesz instalować.

Ja osobiście prostszego i bardziej bezpiecznego sposobu na zmianę wyglądu XP -> Vista nie widzę.

To z pospiechu:P


Ok zainstalowałem i naprawde fajne to jest ale… szkoda ze pasek nie jest przezroczysty (jak w tym innym programie) ALE I TAK JEST SUPER wielkie dzieki! !!

Instalować jak i odinstalować te nakładki powinno się w trybie awaryjnym

Do zmian wyglądu XP proponuje program “windows blinds” jest bardzo dobry,pozdro

Pod żadnym pozorem nie próbuj instalować Vista Transformation Pack. Sam to zainstalowałem i pożegnałem się z moimi danymi. Zainstaluj Viste Inspirat w trybie awaryjnym i ciesz się nowym wyglądem.

a może TuneUp Utilities 2006/2007 bądź 2008

Ja nie instlowaem vista tramsto pack cyz inacyej a