Jak zmienić zestaw ikon systemowych


(Fr3on) #1

Ściągnąłem sobie zestaw ikon, ale nie wiem co zrobić , żeby zastąpiły one ikony systemowe. Chodzi mi o zmianę wyglądu folderów, napędów, dysków itd. Nie udało mi się znaleźć żadnego programu który by mi to umożliwił.


(Kwalimir) #2

TuneUP Utilities obsługuję pakiety ikon w formatach .tip - .ip - .iptheme - .zip.


(Mirekgw) #3

IconPackager

http://www.stardock.com/products/iconpackager/

http://www.draginol.com/images2009/Icon ... /image.png

http://www.google.pl/search?hl=pl&clien ... =&aql=&oq=

IconPackager jest paczką ikon systemowych, przeznaczonych dla systemów Microsoft Windows 2000/2003/XP. Program daje możliwość zmiany ikon w poszczególnych folderach, a nawet pojedynczych plików. Dzięki aplikacji system może zyskać nowy, niepowtarzalny wygląd.


(Kwalimir) #4

realmadryt , temat jest napisany w dziale ''System operacyjny Windows 7'' więc trzeba wyjść z założenia że Fr30n taki posiada.Większość programów i pakietów do których linki podałeś służy do upodobnienia XP do siódemki, więc się raczej nie przydadzą.IconPackager działa w Viście więc nie powinno być problemów w 7.


(Fr3on) #5

wielkie dzięki kwalimir, w końcu działa jak trzeba. Mam Windows 7 i inne programy tego typu nie chciały działać, co do TuneUP Utilities są jakieś strony ze zbiorem ikon, motywów dla tego programu poza tą producenta ?