Jak zmniejszyć objętość GRY

witam tak jak w temacie mam plik 4.12 GB a chcem zrobić z niego plik 4GB żeby wszedł na pendrive 4GB!Jest to obraz płyty plik MDF! czy jest jakiś sposób,program do tego typu problemu?

Jak gra to raczej nie skomresujesz tego tak bardzo. Możesz ten plik po prostu podzielić na części, a potem dać do jednego folderu i wypakować programem 7-Zip.

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=503&7Zip+4.57

PS. Jaka to gra? Bo piratom nie pomagamy!

jest to orginalna i zrobiłem z niej plik obrazu i teraz musze ją wcisnąć na pendrive 4GB bo mam USB ale nie mam napędu DVD

To jak znalazła się u Ciebie na dysku? Albo jak zrobiłeś plik obrazu? ;D

a jak mam grać bez napędu DVD?!TO MACIE JAKIS SPOSÓB?

Tak jest: UHARC lub KGB archiver ale szykuj dużo czasu na spakowanie tych plików…

Szybko, łatwo i skutecznie.

ale jak podzielic?zrobiłem teraz plik ISO ale jak podzielić?rozpakować i foldery po cześći nagrywać?

Normalnie, tworzysz archiwum programem 7-zip (bez kompresji, format dowolny). Wprowadź tylko rozmiar w polu “rozmiar woluminów” (w bajtach, musisz to sobie obliczyć, http://pl.wikipedia.org/wiki/Bajt_(informatyka).

acha no dzięki !pozdro

Coś tu nie gra. Skoro nie masz napędu DVD to jakim cudem stworzyłeś obraz DVD.

z tego co autor pisze wywnioskowałem że ma 2 kompy, na 1 zrobił iso (tym z odtwarzaczem dvd) i teraz chce przenieść obraz na 2 pc służący do grania

co do problemu:

ściągnął ?

Przecież było napisane, że gierka legalna…

Której przegrywanie jest już nielegalne. Może ona mieć zabezpieczenia, które nie pozwolą używać gry bez oryginalnej płyty. :roll:

Nieprawda. Robienie kopii na własny użytek jest jak najbardziej dozwolone (nie można ich tylko rozpowszechniać).

a ja mam słonia na złotym łancuszku i siedzi razem z papugą w klatce. wierzysz ?

Dlaczego robicie bezsensowną dyskusję na temat legalności ludzie CO TO ZMIENI ?

To jest kpina ! Dzieci neo…

Nie no gierka pewnie jest nielegalna.

Rzadko kto robi kopie zapasowe.

Panowie, proszę wpierw poczytać sobie postanowienia licencyjne gry, a dopiero później wyciągać jakieś wnioski.