Jak zmniejszyć ping w CS

Witam

Chciałbym zmniejszyć ping

próbowałem programami HL Toolz i w uruchom wpisywałem gpedit.msc i tam na 0 zmieniałem a ping się nie zmniejszył

co mam zrobić??

Z góry dziękuje za pomoc

Spróbuj w TCP Optimizer.

Zainteresuj się programem cFosSpeed. Co prawda jest płatny ale możesz go przetestować i potem dopiero kupić jeśli pomoże.

Przejść na lepsze łącze - sam z poziomu swojego komputera nic nie zrobisz po za wyłączeniem na czas gry zapory i aplikacji generujących ruch sieciowy można również ewentualnie przekierować na routerze (jeśli takowy posiadasz) porty gry lub ustawić komputer w DMZ. Wszelkie programy do poprawy czasów to pic na wodę, łącza się nie oszuka.

Mam neta z neostrady 1 GB koledzy mają z kawiarenki internetowej to jest takie słabe radiowe coś mało znane i u nich programaami działa mają pingi po 12 , 9 a ja próbuje i nadal mam 40 37 czemu tak ?? RedGhost jak mówisz zrobić?? o i jeszcze dodam że oni mają 512 MB

Dodane 11.03.2011 (Pt) 21:55

(Poprawione )

Ale ja mam 6mb/s neo

i ja też tak bym chciał mieć

Mają pewnie symetryczne łącze wykupione u innego ISP niż tpsa i stąd lepszą bramę na świat. Ty ze swoim 1 Mb jesteś w zbiorowym worku z innymi “abonentami” i dodatkowo na wyjściu masz pewnie 256kb - tpsa nie daje symetryków w swoich “promocjach”.

Nie ja mam 1 nie jak mówisz 264

Przy Neostradzie 1 Mb tak rozkłada się wydolność łącza.

Download 1 Mb/s

Upload 256 kb/s

Przy Neostradzie 6 Mb tak rozkłada się wydolność łącza.

Download 6 Mb/s

Upload 512 kb/s

dobra dobra ale jak zmniejszyć ping??

Zmienić operatora na lepszego.

A bez zmiany

nie będę zmieniać tylko z powodu jakiegoś pingu co osiąga góra 47

może by ktoś pomógł