Jak zmniejszyć Ping?

Witam.

Gdy gram w grę Call of Duty w trybie multiplayer, ping zawsze jest wysoki ( 150/200 ). Czy da się zrobić coś aby zmniejszyć ping? Wiem że to zależy od szybkości mojego łącza, ale może da się coś ustawić?

Ping to opóżnienie w kontakcie między komputerami. Podczas grania nie powinieneś nic ściągać itp. Jeśli ping jest duży nawet gdy nic nie ściągasz o wina stoi po stronie operatora lub oleglości między komputerami.

no cóż różnica pomiędzy komputerami jest duża… - Polska, Anglia, USA, Włochy… :slight_smile:

to niezalezy od odleglosci tylko zalezy od operatora niestety ale jak chcesz miec dobry ping to musisz zmienic operatora ja tez zastanawiam sie nadtym gdyz u mnie ping jest wgranicach od 200 do nawet 800 :? :-x TRAGEDIA a gram w Counter strike

kazda gra uzywa do łączenia sie z internetem jakis okreslonych portów. Sprobuj sie dowiedziec z jakich portów korzysta gra w ktora grasz i jezeli to mozliwe to powiedz administratorowi zeby ustawił te porty jako piorytetowe, przynajmniej na czas kiedy grasz. Coś takiego doskonale sprawdza się u mnie na osiedlu.

Mozliwosc jest :slight_smile: tylko mam takich powalonych administratorow ze szkoda slow :evil: i nic z tego niebedzie. Ehhh