Jak zmniejszyć ping?

(Lord218) #1

Niedawno dostałem COD4 i postanowiłem zagrać przez sieć. Znalazłem fajny serwer, ale żeby zagrać muszę zmniejszyć ping.

Jak to zrobić i co to w ogóle jest?

Z góry dzięki i pozdro. :wink:

(Xaros) #2

Wyłącz takie aplikacje jak:

• Gadu Gadu, Tlen itp

• Przeglądarki

• Nie ściągaj śmieci

• A w ostateczności sprawdź czy nie masz jakiegoś robola

(Krzysieek88) #3

Co to jest ping:

viewtopic.php?t=199752

I napisz jakiego masz neta, radiówka, kabel, jaka prędkość, no i to co kolega wyżej napisał zastosuj w praktyce, czyli powyłączaj podczas grania wszystkie programy które korzystają z połączenia internetowego.

(Lord218) #4

Mam neostradę opcja 512kb/s

(M Sexy) #5

Neostrada sama z siebie ma wysokie pingi :expressionless:

(Goodprogram) #6

ale na 512 można spokojnie grać :shock:

powyłączaj programy tak jak mówili poprzednicy

a na inny serv możesz wejść ?

(Xaros) #7

To też zależy na jakich serwerach grasz. Przykładem może być HL2 DM, mam neta 1024 z TPSA i jak gram na europejskich serwach lub z USA to mam ping od 20-30(Europa) do 40-50 (USA). Lecz jak odpalę jakiś azjatycki serw to ping mam ponad 200.

(Maxsmielak) #8

Klikamy Start >> Uruchom. Wpisujemy gpedit.msc. Przechodzimy do folderu: Konfiguracja komputera >> Szablony administracyjne >> Sieć >> Harmonogram pakietów QoS. Klikamy na Ogranicz rezerwowaną przepustowość następnie ustawiamy opcje na Włączone i u dołu ustawiamy limit przepustowości na 0%, klikamy Zastosuj i restartujemy kompa.

(Adiq117) #9

Wszystko zależy nie tylko od twojego połączenia ale również od serwera na którym hostowna jest serwer COD. Polecam poszukać innego serwera. Ewentualnie przeskanuj kompa, bo może złapałeś jakiegoś trojana i zwalnia ci teraz neta.

(Brono32) #10

wyłącz komunikatory to zawsze poprawia pingi.

(igrek) #11

Elo gram w s4 league mam radiówkę 1mb/s wszystko powyłączane jak wyżej i mam ping 150-180ms jak myślicie czy to dobry wynik?

(Cyba91) #12

Zainstaluj cfosspeed,po kalibracji łącza która trwa kilka dni,pingi Ci spadną znacznie.

(igrek) #13

Spróbowałem z tym i ping ze 150 wzrósł do ponad 400

(Lukasz24021987) #14

WNHacker , Xaros , cichy