Siema. Tak jak w temacie, jak zmniejszyć rozmiar filmu avi z 1400mb na 700mb, aby nie stracić bardzo na jakości? Interesuje mnie konkretnie to żeby zmniejszyć jego wagę o połowę, czyli na standardowy rozmiar filmu w formacie avi.
użyj programy format factory sam go używam i jest na prawde świetny: http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html
Ok, dzięki za pomoc.
Obecnie standardowy rozmiar filmu divx/xvid to ok 1400mb czyli 1/3 dvd ;D 700mb było za czasów płyt cd czyli dość dawno
Przy 700mb można zapomnieć o dźwięku 5.1 oraz o dobrej jakości na dużym telewizorze
Ale jak już bardzo chcesz polecany wyżej program sprawdzi się w 100%
Witam
A jak pokrótce ustawić ten program do zmniejszenia rozmiaru filmu? Proszę o informację.
@artur01w, w ustawieniach wyjściowych, po wybraniu interesującego cię formatu filmu ustawiasz sobie opcje i zmieniasz aspekt. Możesz także skonwertować do 50% film lecz jakość będzie niezbyt zadowalająca. Dodam jeszcze, że możesz sobie zmienić rozdzielczość w opcji “Rozmiar Video”.
Dzięki oregan233