Jak zmniejszyć ustawienia graficzne na niższe

Witam mam pytanie, mianowicie mam COD 5 i mi się zacina, znaczy chodzi tak jak bym oglądał film w zwolnionym tempie. Moje Ustawienia są najniższe i chodzi mi o to żeby je jeszcze bardziej obniżyć lub zrobić coś żeby przyspieszyć jej działanie, próbowałem wyłączyć synchronizacje pionowa ale nic to nie dało.Proszę o pomoc, próbowałem na forum CODa ale nikt mi nie pomógł. Gra jest w 100% legalnie kupiona, proszę mi tu nie mówić czegoś w stylu “Kup lepszego kompa” bo ciągle zbieram pieniądze, gry z tego czasu chodzą mi dobrze, COD 4 też mi chodzi lekko. Sprawdzałem z wymaganiami tej gry i mi zawsze wychodziło że będzie działać, i też mi nie mówcie że mam podawać parametry kompa, bo mi chodzi o obniżenie parametrów graficznych a nie o nowego kompa.

Pozdrawiam, już nie wiem co robić:(

Screeny:

3493ubc.jpg

116qbk9.jpg

Próbuj w Panelu sterowania NVIDIA.

damianios

Podaj parametry kompa, a i tak na dodatek. CoD5 ma najwieksze wymagania ze wszystkich jak na razie wydanych.

Windows XP Home Edit SP2

AMD Sempron LE-1100

1.91 GHz

1GB Ram

Nvidia GeForce 6100 nForce 405

Moje pytanie brzmi czy można zmniejszyć ustawienia na mniejsze niż w opcjach?:frowning: gdzieś o tym czytałem że upraszcza się jakoś grafikę.

Twoje pytanie jest nieistotne, ponieważ na pudełku 100 % oryginalnej gry, wśród wymagań z którymi się zapoznałeś, znajduje się pozycja:

“Chipsety wbudowane w płytę główną nie są obsługiwane”

Teraz powinienem napisać, co powinieneś zrobić, ale zapewne sam się już domyślasz.

ja wymagania brałem z neta, nie patrzyłem na pudełko, a co powinienem zrobić?

Kupić normalną kartę graficzną ;p

no kurde!:frowning: no to kicha, a nie ma jakiegoś sposobu poza kupowaniem karty graficznej?

Zasmucę cię:

to dopiero początek - bo CPU też nie spełnia wymagań.

http://www.idg.pl/news/163266/Poznaj.mi … t.War.html

dobra, dzięki za “pomoc” :slight_smile: No to jutro kupuje Procek, Kartke graficzną, Ramek no i płytke głowną