Jak znaleźć na płycie WIN XP HE to co potrzebne

Witajcie wkładam płytę WIN i co widzę listę wg alfabetu . Nic z tej listy nie kapuję.Jak znaleźć plik z grami aby go doinstalować?

I raczej ich w ten sposób nie znajdziesz. Sprubuj normalnie odpalić płytke pod Windowsem (nie z Biosu) i tam powinno być coś takiego jak zainstaluj komponenty ? Chcesz zainstaloć te Windowsowe gry - a nie masz ich ?

Normalnie czyli jak? Jak to zrobić proszę o step by step. Pewnie grę której poszukuje odinstalowalam tylko niewiem kiedy i jak.

dodaj/ usuć program -----> dodawanie/usuwanie składników Windows (czy jakoś tak) i tam zaznacz co chcesz :wink:

Panel sterowania/Dodawanie lub usuwanie programów/Dodaj-Usuń składniki systemu Windows

gry są w Akcesoria i narzędzia.

Tak, w tych akcesoriach mam wszystko zaznaczone także kierki tylko ich nie ma w grach w menu start Dlaczego?

Przekopiowałam pliki z innego kompa są takie same jak moje i nie wiem dlaczego nie mam kierek z windowsa.

Dodane 19.04.2009 (N) 22:19

Udało się choć nie wiem jak bo uruchamiając dodaj/usuń skladniki windows był komunikat o dwóch systemach , aż tu nagle polecenie włóż dysk i doinstalowało się co trzeba. Wszystkim dziękuję.