Jak znaleźć plik ze spacją w nazwie, Total Commnder?

Chciałbym znaleźć (wyszukiwarka w TC) pliki zawierające spację pomiędzy zamknięciem nawiasu a kropką

mam taki plik do testu: Film (1999) .mp4

 

zaznaczyłem RegEx, a we wtyczkach ustawiłem tc nazwa RegWyr(1) () .)

i TC nic nie znajduje.

 

Potrzebny ekspert od RegEx.

 

a coś takiego Próbowałeś : Polecenia - Szukaj - Szukana  sekw : ( tu klepnij spację ) , a w Szukaj w : ( wskaż dysk ) ?

Patrzę, że nawet everything ma takie wyszukiwanie, jak u Ciebie. Jakieś to domyślne ułatwienia wyszukiwania. Z nudów sprawdziłem wise jetsearch portable. Ustawiłem polski i w pasek wyszukania wklepałem spację i kropkę. Okazało się, że nawet u mnie są takie wyniki:

1d5ac892adcdc7ccmed.png

Fakt - jetsearch wyszukuje dokładnie wpisane część sekwencji.

 

Windows 7 ma wolne wyszukiwanie, a taki wise momentalnie znajdzie ze 41 000 wyników. Wpisałem liczbę 2 i może sekunda…

 

Powyżej napisałem:

Chciałbym znaleźć ( wyszukiwarka w TC ) pliki zawierające spację pomiędzy zamknięciem nawiasu a kropką

Film (1999) poszukiwana spacja.mp4

 

Wise JetSearch ma tę wadę, że szuka w całej partycji

a SearchMyFiles w wybranym katalogu.

Przez to jest szybszy, ma mniej do szukania.

I znajduje Ci dokładnie tylko te pliki ze spacją w nazwie?

SearchMyFiles ma tą wadę, że szuka baardzo długo. Liczby 2 nie znajdzie w sekundę 41 000 wyników. Już przed tysiącem mu zaczyna stawać…

SearchMyFiles x64 spolszczony…

Spacji nie sprawdzałem, bo już rozwiązałem RegExp w Total Commander’ze .

Właśnie testuję wyszukiwarkę plików (torpeda i dokładny wybór) VX Search Ultimate

 

Ja sprawdziłem. SearchMyFiles nie wyszuka dokładnie plików z nazwą - spacją przed rozszerzeniem.

Eee, nie stać mnie na VX Search Ultimate (buy now   $50.00).

Masz rację, Wise JetSearch jest najszybszy, a VX Search Ultimate obsługuje RegEx 

co umożliwia precyzyjne wyszukiwanie, ale niestety wolniej niż poprzednik.

 

Najszybszy jest Everything i szybszego już nie będzie.

W połączeniu z Total Commander’em wyszukuje

a właściwie natychmiast pokazuje poszukiwane pliki i katalogi.

Można poszukiwać również tekst zawarty w plikach.

Obsługuje również RegEx.