Jak znaleźć swój styl

Cześć.
Jak znaleźliscie swój styl? Jak dobieracie do siebie ubrania tak aby pasowały ?

Wybieramy swój rozmiar :slight_smile:

3 polubienia

Ubierz się tak jak Ci wygodnie. Rozwalają mnie Seby chodzące po ulicy w Gucci. W życiu bym tego gówna z olx nie założył. A tak, ubieram się w byle co z sieciowek, byle by napisów nie było, czy innych obrazków.

No ja też nie rozumiem co w tym fajnego kupowanie ciuchu gdzie 90% jest za logo… to oni nam powinni płacić za reklamowanie sie a nie zdzierają kasę i ten oczojebny napis na bluzie i chodzić w tym po mieście i robić im auto reklame -,-
To już lepiej kupić sobie jakiś ciuch z gry np Dying light albo wiedźmina :slight_smile:

@gwizddd Patrz po sklepach i szukaj co sie sie podoba i postaraj sie coś dobrać albo w tym samym stylu albo jakiś kontrast i dodatki co bedą pasować pod kontrast.
Albo ubrać sie w 1 kolorze ale to troche takie nude…

Przede wszystkim ciuch ma tobie sie podobać i żeby był wygodny.

1 polubienie

Ramonezka, pieszczocha, obuwie z blachą :wink:

Tatuaż z husarzami, papieżem, kotwicą i jakimś akcentem maryjnym - to podstawa :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ogólnie w polsce są 3 trendy xDDD

1)Na metalowca wszystko na czarno w sumie byle jak i tylko jakiś t-shrt z logiem jakieś kapeli.

2)Dress byle co byle był to dress tylko nie taki drogi markowy tylko jakieś typowe adidasy czy pumy może też być polska marka 4F

3)Byle jak żeby tylko nie iść z gołym tyłkiem na ulice -,-

Ostatnio spotkałem takiego “metalowca” z koszulką Nirvany na plecach - to nie potrafił skojarzyć ani jednego kawałka tego zespołu. Także ten teges - subkultury z nazwy.

Jest spora grupa ludzi dbających o wygląd, zwłaszcza w dużych miastach gdzie sporo osób ma ciśnienie na styl (przeróżny ale zadbany i bardziej wyszukany).

Ale tak w ogóle to zabawnie podsumowałeś, coś w tym jest.:slight_smile: i generalnie odnośnie kategorii nr 3 nie mam nic przeciwko jeżeli jest to czyste, choć troszeczkę spójne i odpowiedniego rozmiaru ;D

Ja swój styl znajduję w szafie i wącham, czy jest odpowiednio stylowy. A jak ubiorę koszulę, to już w ogóle jestem na elegancko.

Możesz ubierać się jak chcesz, byle było to autentyczne z Twoim poczuciem bycia. Lub inspiruj się, ale nie trendem, bo to przemija jak reklama na YT. Zobacz jak się inni ubierają i może na tym przykuj uwagę. Też zależy jakie wrażenie chcesz tworzyć? Bo jest masa stylów.

Po prostu tak jak jest Ci wygodnie.
Wiele osób podąża za modą ale nie zwraca uwagi na to aby czuć się w swoich ubraniach komfortowo a moim zdaniem to wlaśnie powinno być podstawą.
Sam ubieram się głównie na sporto, tak chodzę na co dzień ale i do pracy (szczególnie, że nie mam w pracy określonego dress code). Niezłe ciuchy ma OMbre https://ombre.pl/

Wiadomo, ze mam kilka elegankcich ubran ale chodzę w nich jedynie okazyjnie.

Też unikam metek i logo.

@gwizddd Za młodości to ubierałem się po hiphopowemu, ale wtedy śmigało się na rolkach, rapowało. Człowiek wyrósł z tego i wolę normalne jeansy, jakieś eleganckie spodnie. Obecnie wolę koszule i marynarkę zamiast dresu i bluzy.

Jak pisano wyżej, noś to w czym Ci wygodnie. Nie musisz też powielać innych, bo niekoniecznie to co modne jest ładne.

Jeszcze jest jeden: broda, pędzel na głowie, sweterek babciny i spodnie rurki. Do tego takie babcine pantofle.

Osobiście kupuję co akurat mi się podoba, nie zwracam uwagi na modę. Jeśli modne jest to, co napisałem wyżej to wolę już nie być modny :neutral_face: