Jak znalezc ta wersje sterownika do Geforce 6800?

Mam problem ze znalezieniem sterownikow do karty graficznej Geforce 6800, ktora dziala pod plyta glowna asus A8N-SLI. Slyszalem ze aby zdobyc sterowniki musze szukac ich pod platforma n Force ale nie moge znalezc odpowiedniej wersji. prosze o pomoc lub linka.

Spróbuj Everestem przeskanowac a pozniej zobaczyc na link podany po skanie

A ze strony domowej Nvidia probowales??

tu masz pod win XP/2000

a tu win 9x/ME

probowalem z nvidi ale ta wersja nie dziala

Zobacz te:

:arrow: Asus TNT/GeForce 66.97

:arrow: Asus TNT/GeForce 56.55

Albo poszukaj czegoś innego tutaj.

Everest odsyla mnie do strony domowej nvidi gdzie sterownikow dalej nie moge znalesc. Wasacz: sterowniki podane przez Ciebie dalej nie trybia.

podaje specyfikacje systemowa:

windows xp sp2

amd 3200+

asus a8n-sli

geforce 6800

512 ram ddr2 333mhz

zasilacz colorsit 550W

hdd 40gb segate 7200rpm

karta jest moja jedynie wykrywalna jako standardowe VGA - koszmar.

prosze o pomoc

Zrób dokładny porządek po sterach karty grafiki tak:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9838

i uruchom kartę grafiki na sterze systemowym z XP.

Z uruchom komenda chkdsk /f i sfc /scannow ,po chkdsk i sfc spacja - dla komendy sfc wymagany włożony nośnik CD z XP w napędzie CD - ma być taki jak masz zainstalowany system,jak masz XP z SP2,nośnik CD ma być XP z SP2,restart kompa.

Wgraj stery do płyty głównej - płyta CD do płyty głównej,restart kompa.

Wchodzisz do menadzera urządzeń i odinstaluj wszystko co karta grafiki ma być pusto,restart kompa i uruchom kompa na sterze systemowym z XP - jak będzie szukał sterów niech zainstaluje automatycznie z systemu,restart kompa.

Pobierz ster i zainstaluj:

Ster

Z uruchom komenda dxdiag i zrób testy.

zrobilem wszystko dokladnie tak jak opisal JNJN: odinstalowanie wszystkich komponentow karty graficznej, sterownikow, sladow w rejestrze. odpalam chkdsk /f i sfc /scannow - wszystko jest w pozadku. pierwszy problem jaki wykrylem to to ze moja karta graficzna jest wykrywana jako standardowy kontroler VGA - nie moge znalesc nawet sterownikow systemowych na plycie wina ani od plyty glownej. zainstalowalem natomiast reszte sterownikow z cd od plyty glownej.

po restarcie kompa i probie odpalenia podanych przez Ciebie sterownikow wyskakuje nastepujacy blad…

NVIDIA Windows 2000/XP Display Drivers

The contents of this file cannot be unpaced. The executable you are attempting to run has been corrupted. Please obtain another copy of this file, verify its integrity, and try again.

co dalej?? :confused: