Jak znaleźć ukryte foldery?

Witam

Kiedy wchodzę w mój komputer mam informacje ile dysk © ma wolnego miejsca.

Kiedy wchodzę w dysk C zaznaczam wszystkie pliki i tak jakby brakowało ok 7GB.

Nadmieniam, że opcja narzędzia opcje f. pokaż u. pliki jest włączona oraz ukryj chronione pliki jest wyłączone.

 

Podejrzewam, że może to być "wina’ programy hide folders xp, który kiedyś miałem zainstalowany, a do którego nie pamiętam hasła :), ale nie jestem pewien na 100%

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie

Przeskanuj dysk za pomocą SpaceSniffer

Zainstalowałem i uruchomiłem i co dalej :)?

Niestety nie wiem jak to czytać ? Gdzieś na dysku C jest z 7 gb ukryte.

Pytanie jak to znaleźć. Puściłem scanowanie dysku C??

Otwórz szeroko oczy i szukaj, bo przecież łatwo zauważyć 7GB.

Punkty przywracania systemu ?

http://www.superuser.com/questions/277379/windows-command-line-command-to-list-hidden-folders ?

Może dla osoby, która zna program i wie jak on działa jest to proste, ale dla osoby, która nigdy nie widziała tego programu może to być problem.

Otworzyłem i widzę, tysiąc różnych kwadracików, jedne brązowe inne niebieskie.

 

Jeśli wyjść z takiego założenia z jakiego wyszedł Atis, to na każde pytanie na forum można byłoby odpowiedzieć coś w stylu… “otwórz oczy i se poszukaj odpowiedzi to może ją znajdziesz” i cała idea forum byłaby w ogóle nie potrzebna.

Nie znam tego programu i nie wiem jak go obsługiwać, jeśli Ty mi nie pomożesz i nie powiesz jak krok po kroku mogę znaleźć jakieś ukryte foldery za pomocą tego programu, to byłbym wdzięczny gdyby ktokolwiek mi powiedział co można zrobić w tej sytuacji.

Z góry dziękuję

im większy kwadracik tym większa jego zawartość, przeczyść system programem cclener

Przeczyściłem system programem CCleaner.

I co dalej :-)?

Jak znaleźć ukryte foldery ?

W opcjach folderów odznacz jeszcze ukrywanie rozszerzeń.

Po uruchomieniu spacesniffer, kiedy wyświetli Ci się graficzny rozkład folderów, przyciśnij klawisz PrtSc. Otwórz painta, kliknij w kwadracik zaznaczenia i potem w polu programu wybierz z prawego przycisku myszy - Wklej. Następni kliknij w menu plik i Zapisz jako - ten obraz. Potem wchodzisz na jakikolwiek hosting obrazów i zapodajesz obrazek z komputera. W poście wklejasz linka do obrazka. Ja używam strony http://prntscr.com/

 

Klikasz w browse image, wybierasz obrazek z lokalizacji, potem zaznaczasz go, klikasz w Otwórz, a za chwilę wyświetla się krótki link w rameczce. Kopiujesz na mysz i wklejasz w poście.