Jak zreanimować pendriva?

Witam,

Podczas tworzenia partycji na nowym dysku, niechcący usunąłem partycję pendriva toshiby.

no i teraz nie działa, to znaczy komputer wykrywa go, ikonka dysku wymiennego też pojawia się, tyle

że jak próbuje wejść to system proponuje sformatować tego pendriva, i tak też robie, tyle że za chwilę

wyskakuje info że formatowanie nie może zostać zakończone, no i wejście nie jest możliwe.

nie wiem co począć. może ma ktoś pomysła jak go zreanimować.z góry dziękuje za wszelkie pomysły

pozdro

spróbuj tym softem :

http://www.softpedia.com/get/System/Har … Tool.shtml

a potem format

zrobiłem tym programem format, ale niestety nie pomogło.

to jeszcze jest aplikacja flash memory toolkit do testowania - ale wygląda na uszkodzenie pamięci.

no niewiem co jest. zrobiłem error test - tym flash memory toolkit i pokazało że nie ma żadnych błędów w odczycie.ponadto jak próbowałem odzyskać dane z niego to dzięki jakiemuś tam programowi udało mi się odzyskać większość danych zapisanych na nim.na szczęście mam ten pendrive na gwarancji, mam nadzieję że przejdzie i że wymienią mi go na nowy :stuck_out_tongue:

ok.problem rozwiązany.z folderu zarządzania komputerem, utworzyłem partycję na dysku wymiennym

no i po sprawie. wszystko śmiga.