Jak Zresetować Kod telefonu w Telefonie Sagem my411x?

Witam,

mam problem z moim starym nieużywanym telefonem od 4 lat w którym założylem blokade kodem telefonu po zmianie karty SIM, kiedy sie włoży karte np. z innego ooperatora to telefon woła o kod telefonu, którego niestety wogule nie pamiętam a telefon jest mi narazie potrzebny, jedynie pamiętam, iż kod składał sie aż z 8 cyfr a miałem pózniej po kilka innych telefonów miały inny kod więc o tamtym zapomniałem na śmierć :(:frowning: pisałem na innych forach z tym problemem ale każdy mi pisze że nawet do zmiany oprogramowania wymagany jest BOX, który jest bardzo zbędny do odczytania/Restartu do fabrycznego Hasła 0000. Kiedyś Czytałem na pewnych innych forach, że istnieje zresetowanie w telefonie pamięci ROM Czy EEPROM (coś takiego) poprzez rozkręcenie telefonu oraz na włączonym telefonie z włożoną baterią w jedym sony ericssonie można zewrzeć zwykłym przewodem jakiś element ale nie wiem czy można zrobić taki trick zwłaszcza w sagemach. Tylko nie mówcie mi o żadnych serwisach w których zawołają więcej niż ten telefon jest warty na dzisiejsze czasy za odblokowanie :wink: :wink:

 

POMÓŻCIE! !!