Jak zrobić aktualizacje PHP W Joomla


(Mizar890) #1

Witam chciałbym wykonać aktualizację PHP w Joomla tylko jak mam to zrobić? Niektóre wtyczki w Joomla nie chcą się aktualizować ponieważ wersja PHP jest za stara. Jak rozumiem PHP powinno aktualizować się na serwerze czyżby hosting nie zaktualizował?

 

"Your PHP version is too old

You need PHP 5.4.0 or later to install this component. Support for PHP 5.3.3 and earlier versions has been discontinued by our company as we publicly announced in February 2013.

 

You are using PHP 5.3.29 which is an extremely old version, released more than four years ago. This version contains known functional and security issues. The functional issues do not allow you to run Akeeba Backup and cannot be worked around. The security issues mean that your site can be easily hacked since that these security issues are well known for over four years."


(Piesek64) #2

PHP jest oprogramowaniem po stronie serwerowej i CMS (content management system) nie ma nic z nim wspólnego, oprócz tego, że je wykorzystuje. Aby zaktualizować PHP, zobacz poradnik od dostawcy hostingu, a jeśli masz dostęp do serwera z uprawnieniami administratora (przez ssh na konto root) możesz zaktualizować PHP przez manager pakietów.