Jak zrobić bootującego usb?


(olo320i) #1

hejka..

opisze cała sytuacje..

skorzystałem z upgradu visty do seven w toshiba po prawie 1,5 miesiąca dostałem pocztą nosnik dvd który ma 5.15gb i jest na nim seven hp 32 i 64bit chciałbym ten obraz zrobić na pendrivie usb, po przepuszczeniu przerobieniu go ultraiso mam bootowalny usb ale przy starcie instalacji mam tylko do wyboru system x86 a nie ma x64 wszystko zrobiłem według opisu który znalazłem w sprawdzonych poradach a przy instalacji nie wyskakuje możliwośc wyboru systemu 64bitowego na którym mi własnie najbardziej zależy i tu pytanie: co zrobiłem co robie źle ?? że mi to nie wyszło ?? mógłby ktoś mi napsać jak to ugryźć ??

z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc


(Wojteko10) #2

Jak robiłeś bootowalnego usb ?;-D


(olo320i) #3

w taki sposób jak jest opisany w dziale " sprawdzone porady " włozyłem płyte do napędu uruchomiłem ultraiso zczytało wszystko a potem zapisz obraz na dysku wskazłem pendriva i po ok 10 minutach był komunikat że obaz został "wypalony" pomyslnie i sprawdziłem ale tak jak napisałem wyżej do wyboru mam tylko system x86 a otwierając płyte ma do wyboru x86 i x64


(Maryś) #4

olo320i ,

Sprawdź jak wygląda to przy użyciu :

Windows 7 USB/DVD Download Tool


(olo320i) #5

sprawdze i jak coś bede wiedział to napisze

-- Dodane 20.12.2009 (N) 15:36 --

no więc zrobiłem to tym narzędziem windows7 usb i po zakończeniu w ogóle nie idzie zainstalować nic, przy próbie instalacji nawet nie wykrywa pendriva. ktoś ma jakiś inny pomysł ??