Jak zrobić format Noki 6020?

(Sylssa) #1

Mam nową Nokię 6020, nacieszyłam się nią miesiąc i się zepsuła....:-(((

Podczas przesyłanie dzwonków z innego telefonu Nokia nagle się wyłączyła i już nie mogę jej włączyć... :frowning: Podczas każdej próby włączenie pokazuje się tylko podświetlony ekran i zaraz gaśnie.... Nic pozatym....

Gdzieś przeczytałam, że tak się zdarza podczas przesyłanie plików z błędem i że format telefonu może pomóć, tylko nie wiem jaka kombinacja klawiszy formatuje ten telefon.... :cry: :cry:

Czy ktoś może mi pomóć...??? Ale tak prędziutko... :smiley:

(Kukul16) #2

Ja proponuję wycieczkę do serwisu... Prawdopodobnie padło oprogramowanie!!

A co to byl za plik??

Zapewne ten fon masz jeszcze na gwarancji więc idź do salony gdzie go kupiłaś.

(Sylssa) #3

Dzięki, jutro idę do salonu, ale szczerze to miałam nadzieję że to nic wielkiego i nie będę musiała iść.... :cry:

Tak telefonki jest na gawrancji (na szczęście :smiley: )

A ten plik to był jakiś fajny dzwonek z telefonu mojej siostry.... Już nic nie będę kopiować :frowning:

(Kukul16) #4

możesz kopiować to niekoniecznie była wina tego pliku :)... ahas i rada na przyszłość patrz przed przesyłaniem czy telefon obsługuje dany rodzaj pliku (np. midi, jpg, gif)

(Dod) #5

Raczej to nie bylo powodem tego ze sie fon wylaczyl.. nawet gdyby nie byl obslugiwany rodzaj pliku to i tak fon by zaznaczyl ze format jest nieobslugiwany i tyle...

TO raczej jakas wada fabryczna, moze blad oprogramowania ? Znajac zycie to wgraja Ci najnowsze oprogramowanie i wszystko bedzie smigalo :stuck_out_tongue: