Jak zrobić format Noki 6020?

(Sylssa) #1

Mam nową Nokię 6020, nacieszyłam się nią miesiąc i się zepsuła…:-(((

Podczas przesyłanie dzwonków z innego telefonu Nokia nagle się wyłączyła i już nie mogę jej włączyć… :frowning: Podczas każdej próby włączenie pokazuje się tylko podświetlony ekran i zaraz gaśnie… Nic pozatym…

Gdzieś przeczytałam, że tak się zdarza podczas przesyłanie plików z błędem i że format telefonu może pomóć, tylko nie wiem jaka kombinacja klawiszy formatuje ten telefon… :cry: :cry:

Czy ktoś może mi pomóć…??? Ale tak prędziutko… :smiley:

(Kukul16) #2

Ja proponuję wycieczkę do serwisu… Prawdopodobnie padło oprogramowanie!!

A co to byl za plik??

Zapewne ten fon masz jeszcze na gwarancji więc idź do salony gdzie go kupiłaś.

(Sylssa) #3

Dzięki, jutro idę do salonu, ale szczerze to miałam nadzieję że to nic wielkiego i nie będę musiała iść… :cry:

Tak telefonki jest na gawrancji (na szczęście :smiley: )

A ten plik to był jakiś fajny dzwonek z telefonu mojej siostry… Już nic nie będę kopiować :frowning:

(Kukul16) #4

możesz kopiować to niekoniecznie była wina tego pliku :)… ahas i rada na przyszłość patrz przed przesyłaniem czy telefon obsługuje dany rodzaj pliku (np. midi, jpg, gif)

(Dod) #5

Raczej to nie bylo powodem tego ze sie fon wylaczyl… nawet gdyby nie byl obslugiwany rodzaj pliku to i tak fon by zaznaczyl ze format jest nieobslugiwany i tyle…

TO raczej jakas wada fabryczna, moze blad oprogramowania ? Znajac zycie to wgraja Ci najnowsze oprogramowanie i wszystko bedzie smigalo :stuck_out_tongue: