Jak zrobić format Noki 6020?

Mam nową Nokię 6020, nacieszyłam się nią miesiąc i się zepsuła…:-(((

Podczas przesyłanie dzwonków z innego telefonu Nokia nagle się wyłączyła i już nie mogę jej włączyć… :frowning: Podczas każdej próby włączenie pokazuje się tylko podświetlony ekran i zaraz gaśnie… Nic pozatym…

Gdzieś przeczytałam, że tak się zdarza podczas przesyłanie plików z błędem i że format telefonu może pomóć, tylko nie wiem jaka kombinacja klawiszy formatuje ten telefon… :cry: :cry:

Czy ktoś może mi pomóć…??? Ale tak prędziutko… :smiley:

Ja proponuję wycieczkę do serwisu… Prawdopodobnie padło oprogramowanie!!

A co to byl za plik??

Zapewne ten fon masz jeszcze na gwarancji więc idź do salony gdzie go kupiłaś.

Dzięki, jutro idę do salonu, ale szczerze to miałam nadzieję że to nic wielkiego i nie będę musiała iść… :cry:

Tak telefonki jest na gawrancji (na szczęście :smiley: )

A ten plik to był jakiś fajny dzwonek z telefonu mojej siostry… Już nic nie będę kopiować :frowning:

możesz kopiować to niekoniecznie była wina tego pliku :)… ahas i rada na przyszłość patrz przed przesyłaniem czy telefon obsługuje dany rodzaj pliku (np. midi, jpg, gif)

Raczej to nie bylo powodem tego ze sie fon wylaczyl… nawet gdyby nie byl obslugiwany rodzaj pliku to i tak fon by zaznaczyl ze format jest nieobslugiwany i tyle…

TO raczej jakas wada fabryczna, moze blad oprogramowania ? Znajac zycie to wgraja Ci najnowsze oprogramowanie i wszystko bedzie smigalo :stuck_out_tongue: