Jak zrobić gradient tła i połączyć to z text shadow, z menu rozwijanym, obrazkiem, animacją, tekstem 3d i formularzem?

Jak zrobić gradient tła i połączyć z text shadow,menu rozwijane ,logo,tekst 3d,obrazek,animacje i formularze i w kodzie html w daje gradient</style i jak chcę dodać inne rzeczy to na dole się pojawia pod gradientem np:text shadow i te rzeczy co wymieniłem.

I jakich najlepiej generatorków online html5 i css3 używać i jak łączyć.Proszę o pomoc

Myślę że musisz to sam opanować lub z kimś na żywo, bo tak to ci ciągle przerabiamy kod css by działał z twoim szablonem html.

To się nazywa kryptozatrudnienie :wink:

Żadnych, one nie służą do wyklikania strony czy też fragmentu strony, a wygenerowania konkretnego efektu przy pomoc podglądu na żywo. Jak w takim razie używać wygenerowany kod? Najlepiej w zależności od potrzeb, ale zgodnie z standardem CSS bo inaczej nie będzie Ci nic działało.

Bez znajomości podstaw HTML i CSS nic przy pomocy tych generatorów nie osiągniesz. Są to podstawy podstaw i niestety bez nich się nie obejdzie. Obserwując Twoje tematy dochodzę do wniosku, że nie masz tych podstaw i raczej chcesz użyć generatorów na zasadzie wyklikania kodu którego nawet mniej więcej nie rozumiesz i wklejenia go “gdzieś”, ale też nie masz pojęcia gdzie bo nie umiesz nawet podstaw CSS.

Pomijam już fakt że piszesz w taki sposób, że nawet nie rozumiem co za efekt chcesz osiągnąć, więc nawet jeśli znalazłby się jakiś osobnik który zrobiłby Ci te zmiany bezinteresownie to i tak mu się to nie uda bo ciężko będzie mu uzyskać efekt jaki chcesz na podstawie takiego opisu problemu.

2 polubienia