Jak zrobić 'hard reset' na Asus WL-520GC OpenSource?

Wczoraj picowałem swój router, chciałem zainstalować Linux OpenWRT ale coś chyba nie wyszło, oczywiście byłem w trybie Diag Mode, po przesłaniu pliku .trx odczekałem 10 min.

Teraz jak odłączam zasilanie i podłączam to cały czas miga Power Led jak w trybie Diag Mode, czy wie może ktoś jak przywrócić ustawienia fabryczne?

Nie da się już z nim połączyć przez LAN żeby wgrać standardowe oprogramowanie. Czy istnieje jakaś metoda przywrócenie standardowego OSu?

Bardzo proszę o pomoc.

Popatrz na tej stronie, jet tam opisana procedura reanimacji ASUS-a WL-520gu, możliwe, że u Ciebie będzie to wyglądało podobnie. Tutaj znajduje się jeszcze inny opis.

This is the Diag Mode

Dodane 21.02.2011 (Pn) 10:13

Tylko w tym problem że ani OpenWRT nie mam zainstalowane, anie mogę komunikować już się z nim przez PC, podczas ponownej próby pokazuje teraz tylko taki błąd:

zrzut_ekranu_2011-02-21_(godz._09.56.18)-1298279545.png

Ani telnet nie działa ani 192.168.1.1, straciłem z nim kontakt.

Czy można jakoś fizycznie go naprawić?

Czy muszę kupić nowy?

To próbowałeś?

No tak, to się robi przed wgraniem nowego OSa, to jest tryb Diag Mode.

Tylko teraz jakby router cały czas był w Diag Mode nawet po wyłączeniu i włączeniu bez trzymania restart.

Czyli jak router jest w Diag Mode to Power Led miga, a teraz mi cały czas miga nawet bo zresetowaniu, i nie mam żadnego połączenia z nim przez PC