Jak zrobić instalacje nienadzorowaną Windows Visty?


(fastman92) #1

Witam!

W internecie często widać instalacje Windows XP, przeróbki, co lepiej chodzą z programami itp.

Jednak ja chce zrobić to z Windows Vista. Chce stworzyć instalacje, która będzie zawierała programy, będzie skonfigurowana odpowiednio przeze mnie. Jednak w tej instalce ma nie być wpisany klucz licencyjny, tak żebym tą instalkę mógł dać innym posiadaczom Visty. :smiley: Tzw. przyjaciele mają wpisywać sami klucz.

Jak to zrobić?


(Sebastianchrzan) #2

tym http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& ... Lite+1.1.6


(fastman92) #3

Tak to wiem, bo już tak mam zrobione. Ale ja potrzebuje jakiegoś lepszego rozwiązania, które pozwoli mi rówinież poinstalować programy. Skonfigurować je i system. Vlite to jest tylko początek...

Najlepiej byłoby, żebym zainstalować Windows Vista na dysku, skonfigurował itp. A na końcu zamroził tą vistę programem od MS i zrobił instalacje na płytę DVD. :slight_smile:


(levisek82) #4

Porady na ten temat może znajdziesz tu http://windowsmx.pl/


(Ozzi91) #5

Po zainstalowaniu i skonfigurowaniu visty możesz zrobić jej obraz programem norton ghost. Istnieje też podobny program ze stajni acronis-a. Robisz obraz płyty. Wrzucasz na dvd a potem na innym kompie wczytujesz ustawienia


(fastman92) #6

Ty mi o tym nie wspominaj, bo kopie systemu to ja mam zrobioną programem Paragon Hard Disk Manager. W tym temacie obchodzi mnie wyłącznie to co napisałem u góry. :stuck_out_tongue:

levisek82 dzięki za link. Zarejestruje się tam. Słyszałem też o narzędziu od MS ImageX. Co wiecie o tym?