Jak zrobić kompletny obraz całego dysku NGhostem?

Witam ^^

Dziś zainstalowałem sobie profilaktycznie progs Norton Ghost 12 jadę na trialu ale chciałem zapytać…

Jak zrobić całkowity obraz dysku z Windowsem zainstalowanymi programami i ustawieniami ponieważ chciałem zrobić sobie taki obraz i nagrać na inny dysk HDD…

i czy dało by sie może wypalić taki obraz na DVD i zainstalować jak Windowsa tylko z gotowymi ustawianiami i programami ![-o<

przydała by mi sie taka widzie + życzliwość ponieważ denerwuje mnie formatowania kompa jak system padnie :evil:

Proszę o pomoc :lol:

obraz zrobisz bardzo łatwo się wykonuje tam obraz dysku z systemem ale bez zakupu programu już nie przywrócisz bo musisz posiadać płytę recowery z programem i z niej uruchomić komputer

mógłbyś opisać chociaż krok po kroku jak wykonać taki CAŁKOWITY obraz dysku

jak zrobić ta płytę bootowalna i jak z niej zainstalować system po formacie?? ![-o<

włączasz ghosta klikasz na zadania ->jednorazowa kopia zapasowa -> dalekj-> wybierasz dysk c klikasz dalej -> wybierasz miejsce gdzie ma zapisać kopie (musi to być inna partycja albo dysk} ->ustawiasz poziom kompresji możesz jeszcze zaznaczyć sprawdź punkt przywracania po jego utworzeniu ->w następnym okienku zostawiasz tak jak jest klikasz dalej potem zakończ to wszystko

z przywracaniem już gorzej bo musisz mieć płytę którą niestety trzeba kupić lub ściągnąć ze strony symanteca płacisz tam on line

uruchamiasz kompa z płyty w pierwszym okienku co wyskoczy klikasz accept przechodzisz do recover klikasz na recover my computer wciskasz next klikasz ok potem szukasz pliku co wcześniej utworzyłeś dalej musisz dać sobie rade sam bo nie mam co przywracać :stuck_out_tongue:

Wielkie dzięki za pomoc :lol: =D>