Jak zrobic kopie orginalnej gry the sims?

WITAM MAM ORGINALNA GRE THE SIMS WRAZ ZE WSZYSTKIMI DODATKAMI AZ DO ABRAKADABRY, PRZY KAZDYM URUCHOMIENIU GRY MUSZE WKLADAC PLYTE I JUZ SIE NIEZLE PORYSOWALA. JAK ZROBIC JAKIEGOS CRAKCA CZY KOPIE ZAPASOWA??? BO KOPIE ZAPASOWA PROBOWALAM JUZ ROBIC W ALKOHOLU, NERO I CLONE CD, ALE NIC Z TEGO. PROSZE O JAKIES DOKLADNE INFORMACJE I INSTRUKCJE. Z GORY DZIEKUJE.

Skoro porysowanej nie czyta to jak chcesz zrobić jej kopie? lol żeby ja wypalić musi najpierw ja odczytać nie??

a napewno nie chcesz tej kopi zrobić w innym celu? (piratom mowimy “nie”)

W Alkoholu można zaznaczyć opcje omijania błędnych sektorów, przez co nawet porysowaną płytkę da sie odczytać.(oczywiście są granice między porysowaniem a uszkodzeniem:P)

Dwa, takim sposobem płytkę odczytasz, ale zwykle to trwa troche długo. Kiedyś miałem porysowaną płytkę z Heroes III, odczytywałem ją 4,5 godziny a było na 70 %, więc to olałem, skoczyłem do Media Marktu i kupiłem kolejny oryginał za 19 zeta : :mrgreen:

wioletasychowicz

Proszę w swoim poście skasować skutki zacięcia

To dziwne bo CLONE CD kopiuje gry wraz z ich zabezpieczeniami :stuck_out_tongue:

Może coś zrobiłeś źle? Np.wybrałeś opcje P rotected Game CD zamiast Game CD? :wink:

wioletasychowicz ,

zrób obraz płyty w alcoholu i wrzuć ją do wirtualnego napędu ja też gram w simsy

wiesz co najlepiej zrób sobie obraz tej gry programem :wink: Dvd Decrypter… i potem go nagraj