Jak zrobić kopię Wiedźmina dla Deamon Tools


(Phobos64) #1

Mam takie pytanko. Od jakiegoś czasu gram namiętnie w Wiedzmina, gra oczywiście wymaga oryginalnej płytki w napędzie, w związku z tym mam pytanie jakim programem mogę sobie zrobić kopię bezpieczeństwa tak by podmontować ją pod Deamon Tools a płytkę odłożyć w bezpieczne miejsce. Próbowałem już Alcoholem 120% ale wyskakują błędy odczytu. Mam nadzieję że to legalne rozwiązanie? Ma ktoś jakieś pomysły? :slight_smile:


(Sicu (Final)) #2

spróbuj PowerISO


(Mass9595) #3

Też miałem taki problem... te całe Bad sectory na płycie i błedy, tym się nie przejmuj to nic nie ma do niczego. Nawet gdy zrobisz obraz płyty Wiedźmin nie odpali. Polecam tzw. crack'a lub minidisc . Nie wiem czy to legalne ale ty tak jak ja nie chcesz zniszczyć orginalnej płyty.


(Onimusza666) #4

wiedżmin jest zabezpieczony ''systemem'' SolidShield 1.9.5 żaden Power iso i temu podobne programy nie dadzą mu rady!

żeby skopiować coś alkcoholem 120% trzeba mieć pełną i najnowszą wersję 1.9.7 bo tylko ona działa z dvd . wcześniejsze wersje działały tylko z cd. w wersji trial nie działają profile więc nic nie skopiujesz.Najlepiej skoczyć tu http://m0001.gamecopyworld.com/games/pc ... cher.shtml

Nie jest to nielegalne bo nie ściągasz całej gry tylko podmieniasz plik exe żeby chodziła gra bez płyty oczywiście nie musi to działać zależne jest to od wersji gry. :stuck_out_tongue:


(Phobos64) #5

Dzięki wszystkim za pomoc. Współnymi siłami jakoś się udało, kopię zrobiłem Power iso i podmieniłem plik exe, teraz działa. Szkoda że najnowsza wersja tam to 1.2, polską mam 1.3, i save'y szlag trafił, ale i tak miałem zamiar od nowa zacząć na najwyższym poziomie bo miejscami za łatwo było :smiley:

Jeszcze raz dzięki :slight_smile: