Jak zrobić kopie zapasową systemu windows?

(Croos22) #1

Jak w temacie chodzi tu mianowicie o system Vista.

Uprzedzając fakt,że za chwilę jakiś filozof napisze żebym poszukał w google.

Szukałem nie znalazłem.Proszę o pomoc i z góry bardzo dziękuje.

(Crawd) #2

Ja korzystam z tego:

tutaj jest instrukcja:

http://www.vista.pl/porady/803_paragon_drive_backup_plyta_bootowalna_tworzenie_oraz_przywracanie_kopii_zapasowej_partycji_.html

(MrAsusrp6) #3
  • panel sterowania

• system i konserwacja

-wykonaj kopie zapasową komputera

(skrzek) #4

proponuję darmowy - http://www.easeus.com/disk-copy/

albo Norton Ghosta, Acronis True Image i jeszcze parę innych.

(Kedziorki) #5

Napisz jaki masz dysk twardy (tzn jakiej firmy) bo do niektórych jest naprawdę dobre oprogramowanie do robienia backupu Windowsa.

(ktośtam) #6

Norton Ghost, Acronis True Image lub za free Paragon Backup Recovery Free.

(Croos22) #7

Chodzi mi o takie coś że jeśli nawet nie będzie się dało wejść do systemu to i tak będzie można odzyskać windowsa.Istnieje taka możliwość?

(Crawd) #8

Jak byś przeczytał to co napisałem i poczytał strony z linków to byś głupich pytań nie zadawał,ale cóż najlepiej jest podać kawę na ławę. :stuck_out_tongue:

(Kedziorki) #9

Jeszcze raz napiszę - podaj firmę dysku twardego. Do niektórych dysków firma Acronis (czyli jedna z liderów tego typu oprogramowania) dołożyła darmowe oprogramowanie, którym zrobisz to co właśnie chcesz zrobić. Ale w przypadku innych dysków też są dobre darmowe odpowiedniki. Więc napisz firmę a ja podam ci linka do odpowiedniego softu.

(Breitner) #10

Tak jest najłatwiej napisać, słabo szukałeś lub wcale. Obserwuję wysyp coraz więcej takich "nie filozofów".

Ma podane pod nos i to nie potrafi skorzystać.

(Kontakt) #11

No to jestem chyba filozofem:

search?q=kopia+zapasowa+windows

Google -> kopia zapasowa windows...

(Croos22) #12

@Breitner

Jeśli nie pomagasz to proszę a nawet błagam opuść temat.

Przeczytałem.Jak wspomniałem chodzi o to gdy w przypadku uszkodzenia systemu można było go odzyskać.Takiej informacji nie mogłem znaleźć w internecie.

@marian11

A w jaki sposób to mogę sprawdzić?

(Kedziorki) #13

Ściągnij i zainstaluj ten program:

Everest Home Edition

i w lewej części rozwiń gałąź "Magazyn" i kliknij na "Dyski fizyczne". Po prawej u góry będzie: Dysk nr 1 - ...... (tu przepisz i podaj).

(Croos22) #14

WDC WD3200BEVT-22ZCT0 ATA Deviance

Czy o to chodziło?

(Kedziorki) #15

Zainstaluj ten program a po południu opiszę ci jak z niego korzystać, bo teraz w pracy jestem:

Acronis True Image WD Edition

Program jest darmowy przeznaczony jako soft do dysków WD i od Acronisa, a to mówi samo za siebie.

Daj znać czy mam ci później opisywać obsługę programu czy nie.