Jak zrobić menu horyzontalne za pomocą tego kodu?

Witam,

Chodzi mi o kod ze źródła tej strony:

http://cyg.ovh.org/tutoriale/css_menu_rozwijane.htm

Jest to przykład do tutoriala, ale nie ma podane, jak zrobić obok tego jednego kwadrata rozwijalnego, kolejny, czyli kolejną część menu. Ma ktoś jakiś pomysł? :smiley:

Może javascript w zależności od onmouseover/onmouseout pokazywałby/chowałby się kolejny div z menu?

Z tego co widzę wystarczy stworzyć kolejny div o id “menu” (taki jak jest to w kodzie wraz jego zawartością).Następnie zmienić na inny tytuł (między znacznikami

) no i dopasować tyle podkategorii ile jest Ci potrzebne (znaczniki …).

Aby stworzyć takiego rodzaju menu na stronę warto pomyśleć o jej odpowiednim ustawieniu aby kwadraciki były np.obok siebie.

Pozdrawiam :slight_smile: .

Hmm, właściwie to ja nie znam się na java scriptach w ogóle :confused: ale znam trochę na CSSie :smiley:

Znalazłem jeszcze inne menu na tej stronie:

http://itporady.pl/html-css/horyzontaln … w-css.html

a podgląd do niego jest dostępny tu:

http://itporady.pl/files/preview/horyzo … enu-w-css/

Tylko teraz potrzebuję z kolei, żeby konkretne (nazwijmy to) komórki, lub po prostu części menu na tym górnym pasku, były trochę od siebie oddalone - czy jest to możliwe? No i jeszcze nie wiem czemu to menu nie chce się do lewej strony ekranu całkiem przykleić, tylko wisi tak jakoś jakby jakiś padding był ustawiony? - tzn w tym przykładzie akurat jest, ale jak zrobię sobie to na kompie u siebie i dam padding 0px od lewej, to i tak wisi :confused:

Wie ktoś może, co z tym można zrobić?

Tzn. w tym konkretnym przypadku winiłbym kodowanie (UTF z BOM). Co do mojego, źle cię zrozumiałem myślałem, że chodzi by rozwijanie wyglądało jak np. programy w menu start. @Adwody1 podaje dobre rozwiązanie.