Jak zrobić MixMode

Może mi ktoś powiedzieć jak nagrać w Nero płytke w MixMode? Bo jak nagrywam a potem wsadzam płyte do wieży to na początku mam jeden dodatkowy track, który jest ciszą. Może jakiś inny program w którym można ustawić żeby Audio było na pierwszym miejscu a nie Dane?

W trybie Mixed-Mode tak (najpierw dane a potem audio) ma być i tego zmienić nie można. Ale jeżeli Twój stacjonarny odtwarzacz ma jakieś kłopoty z odczytaniem audio, spróbuj nagrać w trybie CD EXTRA -> http://www.pctips.pl/artykuly/48531.html

http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/howto/ … nero/extra

Się domyślałem że nie da rady zmienić kolejności w Nero. Odtwarzacz nie ma problemu żadnego. A w CD EXTRA mam dodatkowe foldery, które ni jak mi nie pasują. Zostaje więc szukanie jakiegoś innego programu. Może w ogołe zrezygnuje z Nero?

Ma ktoś jakiś pomysł

Ale tu nie chodzi o Nero czy jakikolwiek inny program a o standard nagrywania płyt CD tak aby na tym samym krążku były zarówno dane jak i ścieżki audio. Czyli albo MIXED-MODE albo CD EXTRA.

A te foldery… no cóż, oba w/w formaty służą głównie do tego aby do płytek audio przeznaczonych do odtwarzaczy stacjonarnych do dać coś extra, co w ramach bonusu można obejrzeć na komputerze. A podczas słuchania muzyki na “wieży” żadne dodatkowe foldery nie przeszkadzają :).

Zawsze nagrywam CD EXTRA i jest wszystko ok. Coś źle robisz.

Dane wrzucasz do okienka z danymi, a audio do okienka z audio i jest wszystko git !

PS. Ja zawsze odhaczam opcję w kompilacji: Osuwaj ciszę na końcu ścieżek audio.

Złączono Posta : 27.04.2007 (Pią) 23:33

Te foldery są plikami systemowymi w pierwszych sektorach płyty i właśnie tworzą ci płytę CDExtra, nie rusz tych folderów tylko wrzuć tam pliki które chcesz zapisać. (zgodnie z ich przeznaczeniem jak wyżej)

Proszę zmienić temat postu na konkretny,opcja zmień i popraw.JNJN

Znalazlem informacje na necie, że WinOnCD najpierw nagrywa Audio potem Dane. Sprawdze to, może nie bede miał tego bonusowego tracka.

W CDExtra - jeśli stworzysz poprawnie kompilację nie ma żadnego dodatkowego tracka. Tylko nie usuwaj żadnych katalogów tworzonych przez nero. Dorzuć pliki i wszystko będzie ok.