Jak zrobić obraz płyty?

Mam pliki na dysku nie na plycie! i chcialbym z nich zrobic obraz plyty.

Chodzi mi o zrobienie obrazu płyty.Czyli jak go zrobić, jakim programem i skąd go ściągnąć(wazne zeby byl darmowy).

clone cd ?

jest to pojemnosc wieksza niz dvd dlatego nie moge nagrac i odpalic

Z darmowym będzie problem.

Poczytaj:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 23#1149823

HEJO JESZCZE PYTANIE W TYM ULTRAISO JAK ZROBIC OBRAZ PLYTY Z PLIKOW???

Złączono Posta : 21.11.2007 (Sro) 17:25

heh niestety da sie w nim zrobic tylko obraz plyty cd a ja mamm pliki ktore maja wiecej niz dvd i musza byc an 1 plytce

Poszukaj programu Folder ISO robi obrazy z folderów na dysku :wink:

tez nie bedzie dobrze

pliki musza byc odrazu na plytce chodzi mi o cos w stylu uruchamiania sie gry z plytki musza byc pliki odrazu na plycie

Tym programem tworzy się obraz plików z dysku twardego co oznacza że możesz go później otworzyć daemoon tools i będzie to obraz tak jak byś go zrobił bezpośrednio z płyty a nie z dysku .Napisz jaki rodzaj plików próbujesz wypalić obraz bo jeśli chodzi o grę to bez instalatora same pliki z dysku na nic ci się przydadzą to samo chodzi o inne programy , nie chodzi czasem o obraz płyty bootowalnej ?

chodzi mi o grę. mam wszystkie pliki (instalke calą)i chce zainstalowac lecz sie nie da z dysku, na dvd zwykle nie wchodzi a 8,5gb nie mam w domciu a zalezy mi na czasie, wiec myslalem ze moge zrobic obraz plyty tych plikow zamontowac w alcoholu czy w demonie i normalnie odpalic

sorry za bledy!!

Ashampo 6.5

On powinien dać rade

jest darmowy specjalna wersja dla dobrych programów

DZIEKUJEMY