Jak zrobić otwieranie gry na hasło

Potrzebuję programu, dzieki któremu zabezpieczę grę przed dziećmi. Chcę cos takiego, że jak będą chciały otworzyć grę to będą musiały podac hasło.

Na twoim miejcu bym zrobil dwoch uzytkownikow. Jezeli masz windows viste to w tedy mozesz te gry zablokowac ze swojego konta administracyjnego. Jezeli wersje starsza to poprosstu zrob nowgo uzytkownika i trzymaj kciuki ze dzieciaki nie beda ci zagladaly na dyski :smiley: (partycje…)

mam win2000

taaaa…

a przecież można równie dobrze zrobić nową małą partycję na której będziesz trzymał gry udostępniane dla wszystkich a pozostałe ustaw w przydziałach, aby tylko administrator mógł otwierać pliki :mrgreen:

Ja tak kiedyś zablokowałem braciszka :mrgreen:

mam lepszy pomysł. program Password Door. przed uruchomieniem Programu lub gry wymaga podania hasła (mozna je ustalic) program jest dziecinnie prosty w obsłudze.

to też jest sposób 8)

Wystarczy że usuniesz im ikonke Mój Komputer, zmienisz wygląd Startu.

-Wątpie żeby umiały wejść na Uruchom i wpisać tam np. D:// +katalog gry.

nie ma sensu nic kasowac :smiley: lepiej uzyc

;]

W tym problem ze jezeli dzieciaka interesuje komputer (co prawda mam 15 lat i pare razy jestem wojkiem jestem, wiec doczynienia z takimi knypkami w wakacje to codziennosc :smiley: i taki 4 latek z komputerem moze zrobic wszystko :smiley: -zaznacze to ze czytac jeszcze nie umie- Jezeli czytac by umial, mialby neta to stary z niego by wyrosl programista :D) Jezeli twoi potomkowie czytac nie umia to sie nie boj zeby ci weszli na inne partycje.(moj ojciec nie umie :D) W takim wieku nie ma sie jeszcze o wiele madrzejszych kumpli :wink:

Rozumiem że masz na myśli wszystko, czyli np. urwanie myszki od kompa… nie widziałem jeszcze dzieciaka co ma 4 lata, i robi coś na kompie oprócz “genialnego” kolorowania w paincie, czy grania w jakieś proste gry.

sorki ale ja w wieku 9 lat juz robilem strony w HTML xD