Jak zrobić otwieranie gry na hasło

(Blazej2) #1

Potrzebuję programu, dzieki któremu zabezpieczę grę przed dziećmi. Chcę cos takiego, że jak będą chciały otworzyć grę to będą musiały podac hasło.

(Damian Bany) #2

Na twoim miejcu bym zrobil dwoch uzytkownikow. Jezeli masz windows viste to w tedy mozesz te gry zablokowac ze swojego konta administracyjnego. Jezeli wersje starsza to poprosstu zrob nowgo uzytkownika i trzymaj kciuki ze dzieciaki nie beda ci zagladaly na dyski :smiley: (partycje..)

(Blazej2) #3

mam win2000

(Hyberfox) #4

taaaa...

a przecież można równie dobrze zrobić nową małą partycję na której będziesz trzymał gry udostępniane dla wszystkich a pozostałe ustaw w przydziałach, aby tylko administrator mógł otwierać pliki :mrgreen:

Ja tak kiedyś zablokowałem braciszka :mrgreen:

(Llis3) #5

mam lepszy pomysł. program Password Door. przed uruchomieniem Programu lub gry wymaga podania hasła (mozna je ustalic) program jest dziecinnie prosty w obsłudze.

(Hyberfox) #6

to też jest sposób 8)

(walker123) #7

Wystarczy że usuniesz im ikonke Mój Komputer, zmienisz wygląd Startu.

-Wątpie żeby umiały wejść na Uruchom i wpisać tam np. D:// +katalog gry.

(Ghost02) #8

nie ma sensu nic kasowac :smiley: lepiej uzyc

;]

(Damian Bany) #9

W tym problem ze jezeli dzieciaka interesuje komputer (co prawda mam 15 lat i pare razy jestem wojkiem jestem, wiec doczynienia z takimi knypkami w wakacje to codziennosc :smiley: i taki 4 latek z komputerem moze zrobic wszystko :smiley: -zaznacze to ze czytac jeszcze nie umie- Jezeli czytac by umial, mialby neta to stary z niego by wyrosl programista :D) Jezeli twoi potomkowie czytac nie umia to sie nie boj zeby ci weszli na inne partycje.(moj ojciec nie umie :D) W takim wieku nie ma sie jeszcze o wiele madrzejszych kumpli :wink:

(walker123) #10

Rozumiem że masz na myśli wszystko, czyli np. urwanie myszki od kompa... nie widziałem jeszcze dzieciaka co ma 4 lata, i robi coś na kompie oprócz "genialnego" kolorowania w paincie, czy grania w jakieś proste gry.

(Llis3) #11

sorki ale ja w wieku 9 lat juz robilem strony w HTML xD