Jak zrobić pasek zadań na wierzchu przy pełnym ekranie gry?

Mam prawidłowo funkcjonujący pasek zadań po lewej stronie i zaznaczona jest opcja Trzymaj pasek zadań na wierzchu. No i tak jest, przy oknach aplikacji i przeglądarce, gdy maksymalizuję, albo wciskam f11 dla przeglądarki. Jednak muszę wychodzić z gry na pełny ekran, czy z filmu, żeby chociażby sprawdzić pocztę, gg, albo poprawić głośność. Chciałbym przy pełnym ekranie w grach, czy filmach, żeby pasek zadań był na wierzchu. XP. Jest to możliwe?

Nie.

Grając w grę czy oglądając film i sprawdzać pocztę , … ? To w nic na serio nie pograsz . Nie zagłębisz się w fabułę itp… A jak chcesz mieć na wierzchu pasek w XP, to nie widzę przeciwwskazań.

Po prostu w grach nie dawaj pełnego obrazu w opcjach (full screen) i małą rozdziałkę - to pasek będziesz miał a gra będzie się w oknie uruchamiała. A co do filmów to ustaw sobie okno też jak chcesz - byleby nie full screen :wink:

W tej konkretnej grze jest plik ustawień a we właściwościach skrótu i samego programu, nie ma czegoś takiego, jak normalne okno, żeby rozszerzać wg upodobań.

settings

path = .\Base\

fullscreen = 1

useScreensaver = true

saverLink = http://files.astrogemini.com/ru/rise_of … reward.exe

useExternalScreensaver = true

numSplashes = 2

usePngOnly = false

useCompressedData = true

firstTimeDecompress = false

writeLogToGamePath = false

reCreateLog = true

gameInfoVersion = 1