Jak zrobić pierścień wokół koła?

tak jak w temacie, potrzebuję dokładnego poradnika jak takie coś zrobić ale nic nie znalazłem w moim oczekiwaniu tutaj zamieszczam linki żeby było wiadomo o co mi chodzi. https://www.google.com/search?q=Saturn&stick=H4sIAAAAAAAAAONgFuLQz9U3sCy0MFECs5KNiy20xJ1Tc1KLSzITc_yTslKTS4IzU1LLEyuLF7GyBSeWlBblAQBuzuQeOAAAAA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiNv66FjezhAhXL-ioKHR9lDAgQ_AUIDigB&biw=1920&bih=937#imgrc=wMS_9xUaJetOwM:

https://www.google.com/search?q=moviestarplanet+logo&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=uwVpPnMcZMDE5M%3A%2CI6zryJTcf0gi8M%2C_&vet=1&usg=AI4_-kQGbE-UGi_WckS2-ciQb6lMje26cg&sa=X&ved=2ahUKEwiJx_zyjOzhAhXHmIsKHeObDtMQ9QEwAHoECAYQBA#imgrc=uwVpPnMcZMDE5M:

1 polubienie

Zbyt złożone procesy są potrzebne aby stworzyć takie pierścienie.
Nie dasz rady samodzielnie w domu, natura potrzebowała milionów lat.

Koło nie będzie miało takiej grawitacji by krążył wokół niego pył.

Fakt, trzeba kuli o ogromnej masie i pierdyliarda ton kamieni i żwiru.

Dobrze, że spytałeś bo normalnie w google tego nie da się znaleźć trzeba mieć konto premium, a ono jest niestety drogie :frowning:. Na szczęście szwagier mojego kolegi pracuje dla międzynarodowej korporacji i ma do takiego dostęp, oto co udało mu się znaleźć w google premium:


1 polubienie

zapodaj kontakt do tegie szwagra panuuu

a po co ?

potrzebuje wersje premium tvp info i coś znaleźć nie mogę

Niestety sam do niego nie mam kontaktu bo to szwagier kolegi i przez niego załatwiałem. W sumie nie było łatwo, bo szwagier nie bardzo chciał się zgodzić :frowning: bo mają teraz jakieś zlecenie z ministerstwa i ich bardzo kontrolują :disappointed_relieved:.

Pewnie usunęli artykuł, nie zadbali o archiwum przy uaktualnianiu strony.

a coś słyszałem , jakaś gruba inwestycja na wordpressie za milion dolców. ale to tak między nami - cichooo

Do takich rzeczy trzeba ilustratora? Ja takie rzeczy za dzieciaka w paincie ogarniałem… Zaczynam myśleć, że dzisiejsi graficy bez ficzerów z programów graficznych nie potrafią totalnie nic zrobić.

Oczywiście, że da rade, tylko po co. To, że dałem tutoriale z AI to tylko dlatego, że jest najwięcej dobrych materiałów. Pożądany efekty można uzyskać równie w photoshopie, kricie czy gimpie. To jest tylko narzędzie, ale sposób wykonania pożądanego efektu w każdym programie będzie zbliżony. Gwóźdź jak nie masz młotka też wbijesz kamieniem, kawałkiem drewnianej deski, a nawet i głową. W każdym przypadku będziesz wbijał go analogicznie jakbyś to robił młotkiem.

A oto co można uzyskać w paincie:

1 polubienie

Mnie raczej chodziło o fakt, że Illustrator to taki młotek ze złota, który sprawuje się jak zwykły, ale kosztuje krocie i tak naprawdę w wielu przypadkach jest przerostem formy nad treścią. Co widzę zapytania o jakieś robienie grafik to widzę od razu propozycje do illustratora czy photoshopa…

Nie porównałbym go do złotego młotka, a bardziej do młotka dobrze wyprofilowanego i wyważonego, którym świetnie wbija się gwoździe przy użyciu minimalnej ilości siły. Dodatkowo młotek ten wykonany jest z najnowszych komponentów.
Widzisz tutoriale, bo tak jak wcześniej pisałem najwięcej materiałów dobrej jakości jest do softu Adobe, raz, że sami je produkują, dwa ludzie się w nich szkolą i chętnie dzielą się wiedzą. To, że w tutorialu jest użyty AI nie znaczy, że trzeba go wykorzystać. Poza tym pytanie nie dotyczyło jak zrobić X w programie Y, lecz jak zrobić X.

Oj bo zejdziemy na Motral Kombat i Fatality.