Jak zrobić płytę instalacyjną Win XP?

Witam.Miałem oryginalną płytę Windowsa xp która mi się zniszczyła…wiedziałem że nie jest już w najlepszym stanie wiec wszystkie pliki skopiowałem sobie na dysk.I mam pytanie.Jak mogę zrobić żeby te pliki nagrać na cd z autorunem przy starcie Windowsa.W płytce to miałem a kiedy wszystkie dane nagrałem nie odczytywał Windows na początku uruchamiania.Sprawdzałem ten 1 temat (Windows XP - instalacja ,pomoc i itp) i tam jest punkt na temat robienie płytki .chciałem to zrobić ale nie wiem jak to zrobić w nero 7.Ściągnąłem wersje 5.5 ale też nie wiem.,Proszę o pomoc.Pozdrawiam

http://www.searchengines.pl/index.php?showtopic=19204

a jescze musisz mieć keya do niego.i go przechowuj z płytą Windowsa.

Niestety to nie wyszło zrobiłem tak jak było napisane to przy uruchamianiu bład wyskoczył nawet nie zdarze przeczytać co tam napisane i juz normalnie otwiera system windows. 3 płytki straciłem.Czy zna ktoś inny sposob czy coś w tym stylu.wiem że wyskakuje coś na temat napędu FDD 1.44 MB i jakiś bład w którym jest wartość"4".Pomocy to jest potrzebne mi.

a czy bootowanie masz ustawione CDROM :?:

Jak miałeś orginała to za niego zapłaciłeś. Płytka stracona, ale głównie płaciłeś za licencje i CD-KEY’a którego masz i jest TYLKO Twój. Jeśli masz taki problem to ja bym proponował przegrać jakąś płytke z windowsem dla siebie, czy to od kolegi, i będziesz miał wszystko cacy. A nie sądze że to będzie przestępstwo bo sie płaci za licencje a nie za płytke! Będziesz miał “przegrywanego” windowsa ale na swojej licencji czyli tak jak byś sobie zrobił kopie zapasową.