Jak zrobic radio internetowe?

Jestem w sieci lokalnej chciał bym sie dowiedziec jak zrobic radio w necie po sieci radio mi smiga ale ja bym chciał zeby go ludzie słuchali w necie da rade tak zrobic za darmo ?

A masz zewnętrzne IP. Jak nie to zapomnij. :smiley:

qrde a nie da sie tego jakos obejsc :confused: qrde ja to zawsze mam pecha jak byk

Poprosić providera o zmianę. :smiley:

Za dopłatą około 10 zł na miesiąc najprwdopodobniej będziesz mógł wykupić zewnętrzne IP u swojego dostawcy netu.

Nie poprosić z dopłacić ok 15 zł do abonamentu. :smiley:

a moze wiecie jak to zmienic?

Niby IP. Skontaktuj się z firmą od której masz intrnet i wszystkiego się dowiesz. :smiley:

Sposoby podane zostały wyżej. Sam nic nie zdziałasz.

no ale jak on to moze zmienic? moze dacie mia jakis podpowiedzi a to opłata to za wieksze rachunki czy nie ? bo adminem jest mój kolega a mozze da sie z nim tak pogadac zeby nie brał opłaty?

Ty sie nas nie pytaj tylko jego. :smiley:

a jak ma sie zewnetrzny ip to co dalej ?? :smiley:

Odpowiednia wtyczka np. do Winampa, itp. Słuchawki, mikrofon. Wszystko opisane w najnowszym Komputer Świecie.

mozez troszke dokladniej wytlumaczyc, cogdze jak :slight_smile:

Polecam ta stronke :D:D

http://www.skylove.pl/music.php poczytaj ssciagnij pluginy i zainstaluj wszystko jest opisane :slight_smile:

I o ile pamiętam pare tematów na forum. Nawet dzisiaj był już jeden. :smiley:

był temat ale nie zrozumiałem nic z tego co oni tam pisali

a jak bym chcial puszczac dla kolegow z sasiedniej sieci to co robic??

na tej stronce jest wszystko napisane co ci podałem :> jak juz grasz to musisz podac mu swoje IP np 192.168.0.1:8000 i on wtedy włacza winampa naciska CTRL+L i wpisuje ten adre 192.168.0.1:8000 i normalnie zaczyna grac zreszta jest wszystko napisane :slight_smile: na tej stronie :slight_smile:

ale mu podac np. xxx.xx.xx.xx(ip zewnetrzny):8000 a nie

a i jak mikrofon zrobic zeby dzialal w nim :smiley: