Jak zrobić reklamę forum

Hej!

Ostatnio założyłem sobie forum i chcem zrobić reklamę tylko nie wiem jak. Moglibyście mi podać jakiś program i instrukcje jak to zrobić.?? Pozdrawiam

Photoshop, GIMP i google (Tutoriale)

Reklamę? Jaką? Flash? Banerek? Userbar?

Np. taką jak jest ta na forum McAfee.

to może nam pokaż mistrzu

Troche to niezrozumiale napisałem.

Chodzi mi o reklame tego typu:

e6c5c382b960e967med.jpg

Dokładnie. Szukaj mistrzu. :wink:

A jakieś podpowiedzi mógłbym uzyskać jak to zrobić.?

Google da ci podpowiedzi …

Dobra, ponieważ się nudzę to powiedz o czym ma to być i jakie rozmiary to wykonam :wink:

TO chyba wykonano techniką Flash.

Polecam Alligator Flash Designer 7. Nie martw się tym, że w pliku końcowym będzie na środku tekst, że jest to wersja Trial (innych ograniczeń nie ma). Ten napis można w szybki i prosty sposób usunąć (poza crackiem). W plik końcowy (flv) edytujesz Notepad++ (polecam). Ustawiasz na zawijanie linijek w programie i w kilku pierwszych wersach masz ten tekst. Zaznaczasz go, patrzysz (na dole w pasku) ile znaków ma dokument. Teraz wystarczy zastąpić ten tekst (wraz z linkiem) spacją i problem znika, ale ilość znaków w dokumencie musi być idealnie taka sama po edycji i przed edycją, bo inaczej Flash się nie odtworzy. I tak na marginesie: sam do tego doszedłem. Tak mnie kiedyś coś tknęło i spróbowałem - udało się zastąpienie spacjami. Teraz bym na to nie wpadł. Nie wiem czy można to znaleźć w Google. Teraz to już oczywiście tak, bo dobreprogramy.pl indeksuje codziennie, a przynajmniej raz na tydzień całość. Ale się rozpisałem… Nikt nic nie widział, nie czytał i nie słyszał :x :x :x :slight_smile:

Nie jestem pewien ale chyba mi usuneli to forum. To więc THX wszystkim za pomoc. !!